Praca KASJER BANKOWY Nakło nad Notecią kontakt przez PUP

Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER BANKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Zawód: kasjer bankowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Nakło nad Notecią

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nakło nad Notecią

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer bankowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

wykonywanie mebli, drzwi, schodów wraz z montażem u klienta, układanie parkietów; doświadczenie jakko pomocnik stolarza
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zimna Wódka (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Dostawa do klientów wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Krosno (podkarpackie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

sprzedaż towarów oferowanych w hurtowni, obsługa nabywców metodaą bezpośrednią, realizacja zamówień, fakturowanie zakupionych towarów, obsługa programów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Siedlce (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 1 850 PLN

grafika komputerowa, obsługa klienta, opracowanie projektów graficznych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

KELNER-UMREFDO30/16/0183 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ASYSTENTKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

asystentka medyczna
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Słubice (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Słubice (lubuskie)

REFERENT DS. PERSONALNYCH - od 1 070 PLN

Wsparcie w rozliczaniu wynagrodzeń, rozliczaniu czasu pracy, ewidencja szkoleń
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Turek (wielkopolskie)

GLAZURNIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca /nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Pabianice (łódzkie)

KASJER - od 1 850 PLN

przyjmowanie wpłat od klientów, głównie akcyz na rzecz urzędu celnego
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Poznań (wielkopolskie)

ASYSTENTKA DYREKTORA - od 1 850 PLN

obsługa sekretariatu, ewidencjonowanie poczty przychodzącej, wychodzącej, przygotowanie raportów i analiz, koordynowanie pracy biura, wsparcie procesów rekrutacji, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Poznań (wielkopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

wypiek ciast
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Prudnik (opolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

1. Segregowanie dokumentów wpływających do poszczególnych komórek i tworzenie paczek.2. Wprowadzanie danych do systemu POLTAX z deklaracji i dokumentów zewnętrznych zob-d.3. Sporządzanie rejestrów przypisów i odpisów w celu przekazania do komórki rachunkowości informacji o wysokości zobowiązań podatkowych.4. Sprawdzanie i kontrola terminowości składanych deklaracji na podstawie danych wprowadzonych do systemu POLTAX i dokumentów żródłowych w celu sporządzenia doniesień karnych skarbowych.5. Wstępne sporządzanie pism i wezwań oraz wysyłka korespondencji.6. Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Ludwików (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

poszukiwanie i obsługa nabywców z Chin, rejestracja zamówień na towary, przygotowywanie ofert sprzedaży dla klientów chińskich
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER SPECJALISTA - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Warszawa (mazowieckie)

PROGRAMISTA JAVA, JAVA SCRIP - od 4 500 PLN

Branża IT.Tworzenie oprogramowania przy użyciu technologi: Java, Java Script, Angular JS.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wierzchowiska Pierwsze (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- STAŻ POWER II 106 - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy- staż REKRRUTACJA
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Miłosław (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż art. spożywczych, piekarniczych, cukierniczych i ciastkarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

1. Obsługa biura: - zapoznanie się z organizacją biura, - nauka obsługi urządzeń biurowych, - samodzielne przygotowanie typowych dokumentów.2. Podstawy obsługi podmiotów gospodarczych: - umiejętności przygotowania dokumentów związanych z otwarciem i zamknięciem działalności gospodarczej, - praktyczna nauka obsługi programów używanych do obsługi klientów biura: Płatnik, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Słupca (wielkopolskie)

WOŹNA/ODDZIAŁOWA - od 1 347,5 PLN

Sprzątanie pomieszczeń, pomoc przy dzieciach: w trakcie posiłków, wyjścia na spacery.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Gdynia (pomorskie)

POKOJÓWKA - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie; 2 lata doświadczenia zawodowego; biegła znajomość j. ukraińskiego; porządkowanie pokoi; przyjmowanie gości; wydawanie kluczy; rozliczanie gości w j. ukraińskim; miejsce pracy: Pyskowice
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Pyskowice (śląskie)

PRACOWNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Głogów (dolnośląskie)