Praca KAMIENIARZ Piława Górna ART-KAMIEŃ sp. z o.o.

CHROBREGO 1, 58-240 Piława Górna, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
poznanie rodzajów kamienia do obróbki,poznanie zadań odczytania rysunków tech.,obróbka kamienia wg wybranej metody,nauka zabezpieczanie kamienia do transportu,pakowanie gotowych,wyrobów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piława Górna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piława Górna

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 01.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kamieniarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 2

Nazwa pracodawcy: ART-KAMIEŃ sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv+ list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Piława Górna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piława Górna

Ulica pracodawcy: CHROBREGO

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.08.2016