Praca KAMIENIARZ Pasłęk kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pasłęk, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: cięcie kamienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pasłęk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: elbląski

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 10.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: x

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - od 3 000 PLN

wykonywanie specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych, konsultacje, mile widziane umiejętności w prowadzeniu zajęć z aerobiku
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych oraz związanych z wykonywaniem i montażem instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i C.O.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Krosno (podkarpackie)

BROKER INFORMACJI - od 16 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku wietnamskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Wietnamu, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER - 997,4 PLN

Obsługa kasy,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Kutno (łódzkie)

SELEKCJONER-POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość selekcji zwierząt futerkowych. Wyselekcjonowanie zwierząt futerkowych w ilości 11 100 szt.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Dębowiec (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI I OCHRONY ŚRODOWISKA - od 2 000 PLN

obsługa księgowa firmy, sprawozdawczość dotycząca ochrony środowiska
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Radzanów (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szwaczka
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Skarbimierz (opolskie)

wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, może być osoba do przyuczenia,
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

1788U - TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Radom (mazowieckie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

- udzielanie pomocy uczniom niepełnosprawnym pod kierunkiem nauczyciela podczas prowadzenia zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych,- opieka nad wychowankami podczas lekcji, przerw, podczas zabaw, spacerów, wycieczek,- wykonywanie czynności pielęgnacyjno - higienicznych dzieci,- nawiązywanie przyjaznych kontaktów z wychowankami,- rozpoznawanie i reagowanie na potrzeby uczniów
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Szymbark (małopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Praca na stanowisku murarza.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, zatowarowywanie na półkach sklepowych, dbanie o porzadek
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Czersk (pomorskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - 997,4 PLN

Pracownik prac dorywczych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Warszawa (mazowieckie)

STARSZY INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO - 6 000 - 14 000 PLN

- monitorowanie systemów- zarządzanie konfiguracją- przetwarzanie żądań użytkowników końcowych- bierze udział w zmianie kodu, opracowywaniu skryptów i Hotfix, tworzeniu wydań
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Zabierzów (małopolskie)

MASAŻYSTKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Dąbki (zachodniopomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami prowadzenia zajęć dydaktycznych i inne
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Koszalin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 2 000 PLN

obsługa bierzaca klientów, oferowanie usług finansowych, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Jastrowie (wielkopolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

kierowanie transportem w ruchu międzynarodowym, rozmowy z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi; doświadczenie jako spedytor
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Izbicko (opolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

sporządzanie dokumentów magazynowych, przyjmowanie i wtdawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Zwiastowice (opolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Dekarz
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Goleniów (zachodniopomorskie)