Praca KAMIENIARZ Noworąblów kontakt przez PUP

Stanowisko: KAMIENIARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obróbka kamieni, wykonywanie elewacji, ogrodzeń, wnętrza, kominki

Data publikacji: 2016-09-12

Lokalizacja: Noworąblów (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Noworąblów, powiat: opolski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
obróbka kamieni, wykonywanie elewacji, ogrodzeń, wnętrza, kominki

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Noworąblów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opolski

Zawód: kamieniarz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność obróbki kamienia miękkiego i twardegoznajomość j. rosyjskiego niezbędna w celu porozumiewania się z innymi pracownikami

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.09.2016