Praca KAMIENIARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obróbka ręczna i mechaniczna różnego rodzaju kamieni naturalnych i sztucznych. Płyt np. granitowych (cięcie, polerowanie) dla kontrahentów z Polski oraz krajów wschodnich (m.in. Rosji i Ukrainy). Praca na jedną zmianę

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca min. 50 godzin miesięcznie

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Data zakończenia pracy: 24.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagana znajomość obsługi sprzętu elektrycznego i elektronarzędzi, sumienność, umiejętność pracy w zespole, uczciwość, kultura osobista, mile widziana znajomość języka rosyjskiegopoziom znajomości: komunikatywny

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.04.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

pracownik biurow-sprzedawca w hurtowni, godz. pracy 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 200 PLN

wykonywanie drobnych napraw, prace porządkowe, drobne naprawy malarskie. Praca na terenie Łodzi i RP
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - KONSULTANT - 997,4 PLN

Podpisywanie umów oświadczeniu usług telekomunikacyjnych, realizacja palnów sprzedaży, aktywne pozyskiwanie i obsługa klienta, stosowanie standardu obsługi klienta, dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy oraz salonu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Puławy (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Bikówek (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

Handel samochodami
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Trzemeszno (wielkopolskie)

KAMIENIARZ RYTOWNIK - do 1 850 PLN

SZLIFOWANIE I OBRÓBKA KAMIENIA, WYKONYWANIE RZEŹB I GRAFIK W KAMIENIU, POLEROWANIE KAMIENIA, KUCIE LITER, OBSŁUGA MASZYN I NARZĘDZI KAMIENIARSKICH; WYMAGANIA: ZASADNIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ SZLIFOWANIA I OBRÓBKI KAMIENIA, WYKONYWANIE RZEŹB I GRAFIK W KAMIENIU, KUCIE LITER, ZDOLNOŚCI MANUALNE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI NARZĘDZI DO OBRÓBKI KAMIENIA, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUYB NIEMIECKIEGO LUB ROSYJSKIEGO;
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej,- montaż mebli,- utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DOZORCA OBIEKTU SPORTOWEGO - od 925 PLN

utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na boisku
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

REGIONALNY DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

pozyskiwanie lientów, obsługa klientów itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Głogów (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - od 1 850 PLN

Organizacja szkoleń zgodnie z opracowanym programem
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI BENGALSKIEJ, INDYJSKIEJ I PAKISTAŃSKIEJ - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI PAKISTAŃSKIEJ, BENGALSKIEJ I INDYJSKIEJ (KEBAB, SHARMA ITP.)
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Skierniewice (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Obsługa i konserwacja narzędzi.Wymagane 2 lata doświadczenia zawodowego jako brukarz.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Chrośla (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 800 PLN

korespondencja, obsługa urządzeń biurowych, nadzór nad dokumentami
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 10,3 PLN

Utrzymanie czystości na obiekcie szpitalnym
ASPEN Sp.z o.o. - 2016-07-07 - Kraków (małopolskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ PRZEDSZKOLNYCH, PODAWANIE POSIŁKÓW, WSPIERANIE NAUCZYCIELI W ZAKRESIEOPIEKI I BEZPIECZEŃSTWA DZIECI, DBAŁOŚĆ O POWIERZONE MIENIE ORAZ PRZESTRZEGANIE ZASAD WSPÓŁPRACY.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI - od 2 500 PLN

wiercenie w betonie, pionowanie, poziomowanie, montaż balustrad zewnętrznych i wewnętrznych oraz małych konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

obsługa klienta w sklepie monopolowym
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż w sklepie spożywczo - przemysłowym.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Biała Nyska (opolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

STAŻ/PO WER/ - ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

promocja przedsięwzięć
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

DIAGNOSTA LABORATORYJNY - do 1 850 PLN

Przyjmowanie i pobór materiału biologicznego.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Lubaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

kontakt z klientem, dokonywanie rezerwacji, umawianie spotkań, rozliczanie budynków, prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Białystok (podlaskie)