Praca KAMIENIARZ Cholerzyn P. P. U. H. KAMARIS Katarzyna Siuta

Miejsce pracy:
32-060 Cholerzyn 335, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie elementów kamiennych, obróbka ręczna i mechaniczna różnego rodzaju kamieni, konserwacja podstawowych urządzeń: frezerek, tokarek.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Miejsce pracy: Cholerzyn, pełen etat, trzy zmiany, umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia, wyngrodzenie 1850 zł brutto.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cholerzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Liszki

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Doświadczenie w zawodzie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie podstawowe, umijętnosć obróbki kamienia, prawo jazy kat. B, rok doświadczenia jako kamieniarz

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: P. P. U. H. KAMARIS Katarzyna Siuta

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 882 122 288

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Liszki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cholerzyn

Numer budynku pracodawcy: 335

Profil działalności pracodawcy:
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*