Praca KAMIENIARZ Bagienice "ŚWIAT KAMIENI" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE JOLANTA BICKA

11-700 Bagienice 24, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Obróbka elementów z kamieniaWymagane roczne doświadczenie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bagienice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mrągowo

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kamieniarz*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
"ŚWIAT KAMIENI" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE JOLANTA BICKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Młodkowskiego 23, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CVTelefoniczne uzgodnienie z pracodawcą terminu spotkania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mrągowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mrągowo

Ulica pracodawcy: Młodkowskiego

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*