Praca KALETNIK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: dofin.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KALETNIK

Data zakończenia pracy: 10.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łask (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej,wyeksponowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Mieścisko (wielkopolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY - od 6 000 PLN

BIEŻĄCA OBSŁUGA KLIENTÓW FIRMY; KOMUNIKACJA Z KLIENTAMI; ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW POPRZEZ DOSTĘPNE KANAŁY: CHAT, EMAILS, TICKETS; RAPORTOWANIE PRZEŁOŻONEMU O WYNIKACH SWOJEJ PRACY; UTRZYMANIE PORZĄDKU W MIEJSCU PRACY; UDZIAŁ W SZKOLENIACH; WYJAZDY SŁUŻBOWEUmowa o pracę na zcas nieokreślony, jedna zmiana.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Wrocław (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 1 750 PLN

ROBOTY ZBROJARSKIE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, 10 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRZED WYDANIEM SKIEROWANIA PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA;
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynków oraz ich otoczeniu.Wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.Pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Krzyżanów (łódzkie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe (malowanie, suche tynki, wylewki), pomoc budowlana przy remontach
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Mogilany (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 4 000 PLN

przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Lipie Góry (lubuskie)

MONTER MEBLI - od 1 800 PLN

Montaż mebli. Obsługa klienta, utrzymanie porządku w sklepie i wokół, zamówienia torawu, dowóz do klienta, dokonywanie pomiarów u klientów. Dorbne naprawy pojazdu. Oferta dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów wśród chińskich przedsiębiorców. Obsługa chińskiech klientów, prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Macierzysz (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 900 PLN

Przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym (kraje Unii Europejskiej). Godziny pracy - wg karty kierowcy. Miejsce pracy: kraje Unii Europejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Długołęka (dolnośląskie)

prace porzazdkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Rzeczna (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Rakowiec (pomorskie)

ZGRZEWACZ TWORZYW - DRUKARZ NA TWORZYWACH SZTUCZNYCH - 1 850 - 3 000 PLN

klejenie i zgrzewanie woreczków foliowych, pomoc przy drukowaniu toreb foliowych
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Augustów (podlaskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenach wewnetrznych i zewnetrznych, odśnieżanie i obsługa terenów zielonych. Praca w godz 03:00-11:00 i 06:00-14:00.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łódź (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - od 1 950 PLN

obsługa kasy fiskalnej, metkowanie towaru, wycena towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Lublin (lubelskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

Budowa i instalacja ciężkich konstrukcji drewnianych, wykonywanie form i deskowań konstrukcji betonowych i żelbetowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Bochnia (małopolskie)

PREACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 1 850 PLN

Obsługa szorowarki jednotarczowej Duomatic/Obsługa maszyny myjąco-szrującej SPRINTERX90 mopowanie i zamiatanie do czyszczenia hal produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Belsk Duży (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Przygotowywanie ofert, rozmowy z klientami, prowadzenie sekretariatu, obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera, wprowadzanie i wystawianie faktur, obsługa COREL DRAW, obsługa mailowa i telefiniczna klientów. Kontakt z pracodawcą osobisty.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI BEZPOŚREDNIEJ - od 1 850 PLN

Produkcja TV, proste prace montażowe, współpraca ze stanowiskami produkcyjnymi.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 900 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu, import towarów m.in. z Chin, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM I ROSYJSKIM - od 1 850 PLN

Rekrutacja pracowników tymczasowych, kontakt z pracownikami z Ukrainy oraz innych państw,tłumaczenie korespondencji oraz dokumentów z Ukraińskiego na język polski, pozostałe czynności biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - PAKOWACZ - od 2 200 PLN

Prace magazynowe, układanie towaru, pakowanie towaru do wysyłki, pakowanie towaru do osobistego odbioru.
ABEL PLASTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-13 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN MAŁEGO DZIECKA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi, edukacja, zabawa, utrzymanie porząku
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Żuromin (mazowieckie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 900 PLN

ukladanie leków , doradctwo dla pacjętow
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Lubin (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Miastko (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

szeroko rozumiana pomoc dzieciom podczas posiłków spacerów, zajęć dydaktycznych i wycieczek, współpraca z nauczycielami
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Latchorzew (mazowieckie)