Praca KALETNIK Częstochowa AVANTI SŁAWOMIR NAGIEL

Sabinowska 26A, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Szycie wyrobów kaletniczych: torebek, wyrobów poklejonych i pobokowanych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 400 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie za szt. 10-15 zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Akordowy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KALETNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Częstochowa

Zawód: kaletnik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kaletnik

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność szycia damskich toreb

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: AVANTI SŁAWOMIR NAGIEL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Sabinowska

Numer budynku pracodawcy: 26A

Profil działalności pracodawcy: SZycie torebek damskich, teczek, biwuarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kaletnik*