Praca JAVA DEVELOPER/ PROGRAMISTA JAVA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
rozwój produktów i projektów , rozwój jakości aplikacji ,systemów,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: JAVA DEVELOPER/ PROGRAMISTA JAVA

Data zakończenia pracy: 17.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: dobra znajomośc j. JAVA, J2EE,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI SANITARNYCH WOD-KAN I C.O. - od 3 500 PLN

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych wod-kan i c.o.
KRZYSZTOF WALAWENDER ECO HYDROTHERM - 2016-09-29 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - POMOC ADMINISTRACYJNA TECHNICZNA - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawcastaż w godz. 6-14, 13-21
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

MURARZ - od 2 300 PLN

Ustawianie rusztowania, montaż urządzeń do transportu materiałów budowalnych oraz przygotowywanie zaprawy, murowanie ścian nośnych, działowych
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Laskowiec (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

dowóz potraw do klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Szydłowiec (mazowieckie)

ŚLUSARZ -PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 13,8 PLN

proste prace ślusarskie i szlifierskie na produkcji
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Zławieś Mała (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa komputera, urządzeń biurowych, wykonywanie korespondencji. Staż skierowany do osób do 30 roku życia w ramach programu PO WER (osoby do 25 r.ż. mogą zostać objęte wsparciem w okresie 4 miesięcy od rejestracji).
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Brzesko (małopolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 1 850 PLN

prace logistyczne w firmie
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Wleń (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 2 500 PLN

Lekkie, proste prace porządkowe.Układanie styropianu. Wycinanie dylatacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Gdańsk (pomorskie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Trzebieszowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

prace gospodarcze w budynku oraz wokół niego
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Rychłowice (łódzkie)

TECHNIK ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Naprawa sprzętu elektrycznego
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Nowy Targ (małopolskie)

OPERATOR WALCARKI I PRASY-KLASYFIKATOR - od 1 850 PLN

kompletowanie pakietów wg schematów, przygotowywanie mieszanki klejowej, obsługa pulpitów sterowniczych pras płaskich i giętych , ustawianie odpowiednich parametrów maszyn, pomiary i kontrola jakości wyprasek, kontrola wzrokowa łuszki, umiejetne segregowanie obłogi, usuwanie ubytków
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Chełmek (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PAROWANIE DZIANIN - od 1 850 PLN

stabilizacja dzianiny
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Rąbień (łódzkie)

MONTER ROLET - od 1 850 PLN

cięcie, składanie żaluzji, rolet. Montaż systemów osłonowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - do 1 850 PLN

BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTA W DZIALE I W LINII KAS, SPORZĄDZANIE ZAMÓWIEŃ, EKSPOZYCJA TOWARÓW
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Piekary Śląskie (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH I SERWISU MASZYN ROLNICZYCH - od 2 774,96 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:aktywne wsparcie sprzedaży produktów/usług znajdujących sie w ofercie handlowej firmy-dla klientów indywidualnych oraz firm, pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy, aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach polskich/zagranicznych, analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych, zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, realizacja zamówień oraz analiza i optymalizacja poziomu zapasów - współpraca z magazynem i innymi działami firmy - obsługa programu magazynowego - przyjęcia towaru - analiza i kontrola zamówień (oddziały) - optymalizacja kosztów transportu w zakresie planowanych dostaw i wysyłek.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Pokrzydowo (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN - do 1 850 PLN

Wykształcenie podstawowe; doświadczenie mile widziane; zdolności manualne; zakres obowiązków: montaż części samochodowych, obsługa maszyn, współpraca z pozostałymi stanowiskami, praca w czystych warunkach; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice, Gaudiego;
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gliwice (śląskie)

*SEKRETARKA MEDYCZNA (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 850 PLN

rejestracja pacjentów w przychodni
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Ścinawa (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zawiercie (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W ODLEWNI CIŚNIENIOWEJ - od 2 300 PLN

obsługa maszyn lub urządzeń, odlewanie detali, wiercenie gwintów
GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-04-08 - Kraków (małopolskie)

sprzedaż art. szkolnych i biurowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

KUCHARZ - od 925 PLN

przygotowanie potraw według karty dań, dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni, znajomość kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

SPEDYTOR (Z) - od 1 850 PLN

spedytor
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA KAT.C - od 960 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed