Praca JAVA DEVELOPER/ PROGRAMISTA JAVA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
rozwój produktów i projektów , rozwój jakości aplikacji ,systemów,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: JAVA DEVELOPER/ PROGRAMISTA JAVA

Data zakończenia pracy: 17.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: dobra znajomośc j. JAVA, J2EE,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

TOKARZ - od 2 800 PLN

Konieczna znajomość rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Łódź (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa kelnerska gości
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Spała (łódzkie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe mile widziane; umiejętności, zakres obowiązków: przygotowywanie potraw, wydawka, utrzymanie stanowiska pracy w czystości; jedna zmiana; miejsce pracy: Sierakowice;
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Sierakowice (śląskie)

KUCHARZ (PRACA INTERWENCYJNA- UZUPEŁNIENIE DLA OSÓB POWYŻEJ 50 R. Ż.- ART. 59 UST. 1 USTAWY) - od 2 361,2 PLN

przyrządzanie zdrowych posiłków wg ustalonego jadłospisu, zgodnie z normami i wymogami racji pokarmowych dla mieszkańców Domu Seniora "Przystań" w tym pieczenie ciast, przygotowywanie deserów, przestrzeganie zasad bhp oraz HACCP
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Ścinawa (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskich i CNC
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Górki Wielkie (śląskie)

SKŁADACZ-PAKOWACZ - od 12 PLN

Składanie opakowań kartonowych. Pakowanie produktów. Kontrola jakości wyrobów. Dbanie o porządek. Zdolności manualne. Dokładność. Sumienność. Szybkość.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSLUGI SEKRETARIATU - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Dobczyce (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

praca jako pomocnik dekarza, blacharza
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Jangrot (małopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 25 - 50 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych dla przedszkola, szkoły podstawowej. prowadzenie zajęć dla młodzieży i dorosłych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Wręczyca Wielka (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (PRACA DLA MŁODYVH) - od 2 000 PLN

-prowadzenie korespondencji-obsługa kancelaryjna-przygotowywanie dokumentacji i współpraca z biurem rachunkowym- zarządzanie kalendarzem spotkań
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

przewóz osób i paczek
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wola Trzydnicka (lubelskie)

OPERATOR PLOTERA TNĄCEGO - od 1 850 PLN

obsługa plotera tnącego, obsługa programów graficznych, kontrola jakości wyprodukowanych detali
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

obsługa maszyn szyjących i automatów szyjących do obówia, do hawtowania wzorów na obówiu, obsługa maszyn płaskich, słupkowych, ramiennych jedno i wieloigłowych do hawtowania wzorów na obuwiu, dobieranie igieł, nici, regulowanie mechanizmu igielnicy, czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn oraz wykonywanie drobnych napraw
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Zawada (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w małym sklepie osiedlowym
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Głogów (dolnośląskie)

TŁUMACZ - do 12 PLN

Przekłady tekstów pisanych i wypowiedzi w językach: rosyjskim, ukraińskim. Kontakt z klientami obcojęzycznymi, doradztwo personalne przy uwzględnianiu różnic kulturowych pomiędzy krajami: Polska, Ukraina, Rosja, w tym śwaidomość norm i zachowań społecznych w wymienionych krajach. Wykształcenie min. zawodowe. Biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego. Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Ząbki (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

murowanie i tynkowanie, prace porządkowe na budowie
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

transport towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Trzebinia (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

zgodny z pr. stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mniszków (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Nauka technik strzyżenia damskiego, męskiego, znajomość narzędzi fryzjerskich którymi będzie się posługiwał, zarówno znajomość kosmetyków, stylizacja stanowiska, przygotowanie do pracy. Techniki koloryzacji, farbowań, znajomość nowych trendów. Nauka mycia włosów, suszenia, modelowania, trzymanie narzędzi. Nauka czesania, upięć, koków, loków, prostowania, umiejętność porozumiewania się z klientem, dobieranie fryzur do kształtu twarzy. Stylizacja frzur męskich.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Oleśnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I PUBLIC RELATIONS - od 6 000 PLN

-kreowanie pozytywnego wizeruki firmy-budowanie strategii marketingowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu.-zarządzenie komunikacją wewnątrz organizacji oraz reprezentowanie firmy na zewnątrz-inicjowanie i koordynacja działań marketingowych.- zarządzanie komunikacją wewnątrz organizacji oraz reprezentowanie firmy na zewnątrz- zarządzanie komunikacją wewnątrz organizacji oraz reprezentowanie firmy na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Głogów (dolnośląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami, obsługa poczty w języku arabskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

szycie odzieży wierzchniej
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Koło (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace porządkowe czyszczenie tarcicy z kory, przygotowanie elementów do palet pod wzgledem długosci i grubosci.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Brzemiona (kujawsko-pomorskie)

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)