Praca JAVA DEVELOPER/ PROGRAMISTA JAVA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
rozwój produktów i projektów , rozwój jakości aplikacji ,systemów,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: JAVA DEVELOPER/ PROGRAMISTA JAVA

Data zakończenia pracy: 17.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: dobra znajomośc j. JAVA, J2EE,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 750 PLN

pomoc w produkcji wyrobów, klejenie elementów
kontakt przez PUP - 2015-09-16 - Tyble (łódzkie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

wykonywanie zbrojenia i układanie w formach, czyszczenie, prostowanie, cięcie i gięcie prętów zbrojeniowych, wiązanie cęgami, kontrolowanie jakości wykonywanych czynności, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP. WYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe, rok doświadczenia, znajomość rysunku technicznego, umiejętność wiązania cęgami, prawo jazdy.Praca w delegacji (Poznań, Wrocław, Szczecin)
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Jarosław (podkarpackie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Prace przy wypieku pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przestrzeganie BHP, organizowanie zaopatrzenia i przyjmowania dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie produktów do sprzedazy i ich wyeksponowanie, uiszczania nalezności za dostarczone produkty, inkasowanie nalezności za sprzedane produkty, wyliczanie cen detalicznych, obsługa kasy fiskalnej, sporzadzanie raportów kasowych, załatwianie reklamacji zakupionych towarów, wypełnianie druków zamówienia towaru, HACCp i dobra praktyka, przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedazy, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Święte (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazuFP (6/1)
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KELNERKA - od 1 750 PLN

Obsługa gości w restauracji, przyjmowanie zamówień, inkasowanie należności.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Kępno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Zabrze (śląskie)

WOŹNA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Prace porządkowe i obsługowe szkoły
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Poniatowa-Kolonia (lubelskie)

POŁOŻNA - od 1 850 PLN

praca w przychodni, opieka nad matką i dzieckiem, prowadzenie dokumentacji, wyjazdy w teren
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Wyszyna (wielkopolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łyse (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg.zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Rybaki (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW EUROPY WSCHODNIEJ - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość rynków Europy Wschodniej(branża rekrutacja pracowników), doświadczenie zawodowe min 3 lata, mile widziane prawo jazdy. B , znajomość j. rosyjskiego, ukraińskiego w stopniu biegłym, angielskiego w stopniu podstawowym. Ogólny zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów z rynków Europy Wschodniej, (branża rekrutacja pracowników). Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - POMOCNIK - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń technicznych (dystrybutor oleju napędowego oraz benzyny), prace porządkowe na terenie stacji paliw, przygotowywanie
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Zamość (lubelskie)

MANIKIURZYSTKA - od 13 PLN

Wykonywanie manicure ze zdobieniem paznokci róznymi metodami, wykonywanie pedicure. Wykształcenie średnie ogólnokształcące, doświadczenie 2 lata na stanowisku, umiejętności stylizowania i zdobienia paznokci róznymi metodami, pedicure.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Mysłowice (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Przyjmowanie gości, wydawanie śniadań, drobne sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kościelisko (małopolskie)

SPRZEDAWCA/DOPOSAŻENIE/15/8940 - od 1 750 PLN

aktywna obsługa klienta, promocja towarów. akspozycja towaru, prowadzenie ewidencji popytu na poszczególne towary, obsługa kasy fiskalnej, terminala
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BARMAN- KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, komputera, imprez okolicznościowych, przyrządzanie drinków i koktajli,
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

STAŻ - przyjmowanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie towaru do sprzedaży, układanie na półkach, pomoc klientowi przy wyborze towaru, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy, załatwianie reklamacji, wystawianie faktur,przestrzeganie warunków BHP
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OGRODNIK - do 1 850 PLN

Prace na rzecz ogrodu, utrzymanie esetycznego wyglądu żywopłotu, krzewów, drzew, strzyżenie trawników, utrzymanie w czystości dróg i ścieżek
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Goleniów (zachodniopomorskie)

EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM - 997,4 PLN

obsługa klienta, sprzedaż produktów bezpośrednia
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Porządzie (mazowieckie)

POMOCNIK KRAJACZA OFFSETOWEGO - od 2 000 PLN

Pomocnik krajacza offsetowego - oferta zatrudnienia dla zarejestrowanych osób bezrobotnych w ramach prac interwencyjnych . Źródło finansowania Regionalny Program Operacyjny RPO
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie z przepisami BHP i PP.2. Zapoznanie się z wewnętrznymi przepisami i rozporządzeniami dotyczącymi stanowiska.3. Stosowanie się do ustalonego w zakładzie pracy porządku i dyscypliny pracy.4. Przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony informacji niejawnych i ochrony danych osobowych.5. Nauka czynności ekspedycyjno-rozdzielczych tj. : sortowanie przesyłej wg. kategorii, dzielenie wg PNA (kodów pocztowych), dzielenie przesyłek na poszczególne rejony doręczeń, datowanie przesyłek.6. Rejestrowanie przesyłek w systemie komputerowym, prowadzenie dokumentacji nadawczo-oddawczej urzędu.7. Sporządzanie zestawień pomocniczych.8. Dbanie o dobre imię i prestiż firmy.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Łęczyca (łódzkie)

SPAWACZ - do 2 400 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Gdańsk (pomorskie)

CIEŚLA K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 3 494 PLN

Obsługa księgowa spółki
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kraków (małopolskie)