Praca INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zapewnianie wsparcia technicznego dla partnerów i klientów na całym świecie oraz w konkretnych terytoriach dla wielu technologii, produktów oraz/lub rozwiązań. Zapewnianie konsultacji przy samodzielnym rozwiązywaniu problemów w szerokich, kompleksowych i unikalnych sieciach z mieszanymi mediami i protokołami, a także doradztwo w zakresie projektowania i wdrażania tych złożonych sieci.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18 290 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 08.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe (techniczne/informatyka/matematyka/technologie komputerowe/technologie informacyjne/elektronika i pokrewne), ponad 5 lat doświadczenia w środowisku międzynarodowym na podobnym stanowisku, szerokie doświadczenie w pracy z protokołami routingu unicast (RIP, EIGRP, OSPF, BGP) oraz w pracy z technologiami usługodawców (IS-IS, MPLS, L3 VPN, L2 VPN, VPLS, MP-BGP). Doświadczenie w pracy z technologiami: IPv6, routing typu multicast, NAT, QoS, PfR. Pełna znajomość i doświadczenie we wsparciach opartych na oprogramowaniu platform routingu bazujących na IOS oraz IOS XR, biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i w piśmie, w tym słownictwo biznesowe i informatyczne (w celu obsługi dedykowanych klientów z poszczególnych obszarów).

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.04.2016