Praca INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
udzielanie wsprcia technicznego partnerom oraz klientom Cisco z całego świata w zakresie wytwarzanych przez firmę technologii, produktów i rozwiązań technicznych w zależności od potrzeb klientów, rozwiązywanie problemów wywoływanych eksperymentalnie w warunkach laboratoryjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 357,5 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 16.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kierunek wykształcenia: techniczny, informatyka, matematyka i pokrewne, technologie komputerowe, elektronika i pokrewne lub ekwiwalentna wiedza IT potwierdzona certfikatami, doświadczenie 3 lata w środowisku międzynarodowym na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu przechowywania dużych ilości danych w chmurze oraz kwestii rozwiązań technicznych wykorzystujących koncepcję znaną jako Internet Rzeczy, doświadczenie i wiedza dot. wsparcia technicznego klienta w zakresie IT, znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej/ technologii i narzędzi, produktów i rozwiązań technicznych, umiejętności analityczne, j. angielski biegły w tym słownictwo biznesowe i IT

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie