Praca INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU Bilcza Nordiska Ekofiber Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: utrzymanie ruchu linii produkcyjnej

Data publikacji: 2016-10-13

Lokalizacja: Bilcza (świętokrzyskie)

Pracodawca: Nordiska Ekofiber Polska Sp. z o.o.

Kielecka 21, 26-026 Bilcza, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bilcza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Morawica

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektryczne do 1kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dobra obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: Nordiska Ekofiber Polska Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Kolberga 4, 25-620 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Kolberga

Numer budynku pracodawcy: 4

Nazwisko osoby zgłaszającej: Lech Szczeciński

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.10.2016

Podobne oferty pracy

REFERENT DZIAŁU INWESTYCJI - od 2 000 PLN

Pomoc w organizowaniu prac remontowo budowlanych. Pomoc w organizowaniu i nadzorowaniu prac. Sporządzanie wycen planowanych inwestycji. Sporządzanie raportów kosztów wykonanych inwestycji. Tworzenie planów i raportów z wykonanych prac. Udział w zakupach potrzebnych materiałów i narzędzi. Sprawowanie nadzoru nad bezpieczeństwem wykonywanych zadań
KH - KIPPER sp zo.o. - 2016-07-12 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

Sporządzanie leków recepturowych, zamawianie, przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Strawczyn (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU TECHNOLOGICZNEGO - od 2 000 PLN

Transport kamienia z kopalni do zakładu przeróbczego na zwałowiska,transport kruszyw.
"Trzuskawica" S.A. w Sitkówce - 2016-09-29 - Sitkówka (świętokrzyskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Łopuszno (świętokrzyskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 3 000 - 5 000 PLN

Kierowca samochodu cieżarowego. Kontakt tel. 505-109-202
Usługi Transportowe Wieczorek Rafał - 2016-07-26 - Brzeziny (świętokrzyskie)

OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO MASAŻU CIAŁA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń do masażu ciała
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Chmielnik (świętokrzyskie)

MURARZ - od 18 PLN

murowanie ścian
Usługi Ogólnobudowlane Stanisław Błosiński - 2016-11-25 - Łagów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - 10 - 11 PLN

Fizyczna ochrona osób i mienia - patrol interwencyjny.
ARGOS - 1 Sp. z o.o w Chęcinach - 2016-01-20 - Chęciny (świętokrzyskie)

INŻYNIER BUDOWY MOSTÓW - od 2 500 PLN

Opracowywanie programów technologii i organizacji robót, opracowywanie obmiarów i dokumentacji powykonawczej robót budowlanych, opracowywanie projektów użycia deskowań i rusztowań, raportowanie do Generalnego Wykonawcy. Zamówienia materiałów budowlanych. Praca w biurze budowy w Chęcicnach oraz na terenie budowy drogi ekspresowej S7 Chęciny-Jędrzejów. Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop), możliwość rozwoju. Kontakt tel. 533 655 085
TSM ŻELBETY ul. Johna Baildona 24C/23 40-115 Katowice - 2016-03-02 - Chęciny (świętokrzyskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Naprawa samochodów.
Długosz Auto -Center - 2017-03-09 - Daleszyce (świętokrzyskie)

HYDRAULIK - od 3 000 PLN

Umiejętność samodzielnego wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych różnymi systemami,instalacji centralnego ogrzewania różnymi systemami,montaż kotłowni gazowych olejowych na paliwo stale.
JACOTERM Jacek Stępnik - 2016-08-31 - Krajno Pierwsze (świętokrzyskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Tynkowanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Oblęgór (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów i inne prace zlecone. Kontakt z pracodawcą: tel. +48 604-414-095
Zakład Produkcyjno-Handlowy "TREBOR" Stanisław Lesiak - 2015-12-21 - Chęciny (świętokrzyskie)

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa klientów siłowni hotelowej
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Tokarnia (świętokrzyskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Dbanie o ekspozycje towarów Obsługa klienta Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami Dbanie o porządek na sali sprzedaży
DINO POLSKA SA - 2017-06-01 - Brzeziny (świętokrzyskie)

PIELĘGNIARKA - 1 850 - 2 000 PLN

Zapewnienie właściwej opieki i pielęgnacji mieszkańcom niepełnosprawnym intelektualnie i przewlekle psychicznie chorym. kontakt tel.: 883 319 260, 41 354 20 76
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ Łagiewniki 73, Chmielnik - 2016-01-12 - Łagiewniki (świętokrzyskie)

BRUKARZ - 2 000 - 4 000 PLN

wykonywanie robót brukarskich,układanie kostki brukowej, krawężnika itp. kontakt tel.760 706 969
RK INŻYNIERIA Rafał Kaniowski - 2017-03-02 - Miedziana Góra (świętokrzyskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Zaopatrzenie hurtowni w materiały budowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Morawica (świętokrzyskie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - od 2 000 PLN

utrzymanie sprawności parku maszyn i nadzor kontrola remontów mech.-energ.
DECOR TRENDS Sp. z o. o. - 2017-02-27 - Łodzierz (pomorskie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - 2 500 - 3 500 PLN

- wykonywanie prac projektowania konstrukcyjnego dotyczących elementów maszyn i urządzeń,
HOMANIT SP. Z O.O. - 2016-04-14 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

według zawodu
sylwia dyk usługi fryzjersko-kosmetyczne - 2017-02-27 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - od 6 000 PLN

projektyowanie procesów SMT, wdrażanie nowych projektów, nadzór nad stanem technicznym urządzeń, zapewnienie funkcjonowania linii prod., dokonywanie okresowych przeglądów technicznych
TPV Displays Polska sp. z o.o. - 2016-10-19 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO,SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż i naprawa sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Strawczyn (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I HANDLU - od 2 000 PLN

promowanie firmy i usług, pozyskiwanie klientów i ich obsługa, przygotowanie ofert, utrzymanie kontaktów z klientami, udział w spotkaniach, analiza potrzeb rynkowych. Kontakt tel. 41 315 40 03
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Sitkówka (świętokrzyskie)

STOLARZ-CIEŚLA - od 1 850 PLN

Praca przy maszynach, w ruchu
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Rudki (świętokrzyskie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU. - od 3 500 PLN

Inżynier utrzymania ruchu.
"FABIOS" FABRYKA OSŁONEK BIAŁKOWYCH - 2016-10-20 - Białka (małopolskie)

MECHANIK - od 2 000 PLN

świadczenie usłaug w zakresie napraw pojazdów
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Daleszyce (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków. Kontakt telefoniczny 604414095
Zakład Produkcyjno-Handlowy "TREBOR" Stanisław Lesiak - 2016-09-12 - Chęciny (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Brzeziny (świętokrzyskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

Praca na produkcji. Kontakt z pracodawcą: tel. +48 508-073-308, adres e-mail: emil.bodzentyn (at) wp.pl
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Bodzentyn (świętokrzyskie)