Praca INŻYNIER SIECI(NR 5166) Bydgoszcz ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 85-240 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- dostarczanie wsparcie technicznego dla systemu monitoringu sieci wykorzystywanego poprzez zarządzanie błędami,- przeprowadzanie zaawansowanych diagnoz incydentów,- implementowanie niestandardowych zmian do monitoringu środowiska,- komunikacja i konsultacja z wewnętrzymi i zewnętrznymi osobami o takich samych umiejętnościach technicznych,- zarządzanie systemem wydajności, potencjałem wykonawczym, jakością usług itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: okres zatrudnienia: 02.11.2016-01.11.2017r.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SIECI(NR 5166)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: inżynier systemów i sieci komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inżynier systemów i sieci komputerowych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
francuski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie wyższe: informatyka/pokrewne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, język angielski w mowie i piśmie na poziomie średnio zaawansowanym, francuski/niemiecki w mowie i piśmie na poziomie średnio zaawansowanym będzie dodatkowym atutem;dodatkowe atuty: znajomość systemów, zapewnienie jakości, najlepszych praktyk i metod (ITIL), znajomość Microsoft Windows/VMware Server, znajomość sieci LAN/WAN i protokołu TCP/IP oraz oraz protokołów technologii, umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych, znajomość baz danych (MS SQL/Oracle/MySQL/PostgreSQL), znajomość Active Directory systemu Windows 2003/2008;wysoka motywacja do samorozwoju, zdolność do podejmowania inicjatyw i decyzji, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, metodyczne i zdyscyplinowane podejście do pracy

Nazwa pracodawcy:
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Postępu 18 lokX P., 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Alicja Kamińskatel. 22-412-85-12 w godz. 9.00-17.00 lub e-mail: alicja.kaminska (at) taacsolutions.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9.00-17.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Postępu

Numer budynku pracodawcy: 18 lokX P.

Profil działalności pracodawcy: od 3.11.2015

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier systemów i sieci komputerowych