Praca INŻYNIER SERWISU I WSPARCIA TECHNICZNEGO Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
OBSŁUGA ZLECEŃ SERWISOWYCH - NAPRAWA I KONSERWACJA SPRZĘTU FIRMY APPLE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SERWISU I WSPARCIA TECHNICZNEGO

Data zakończenia pracy: 31.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE - TELEKOMUNIKACJA LUB POKREWNE, DOBRA ZNAJMOŚĆ SYSTEMU MAC OS, BARDZO DOBRA ZNAJMOŚĆ OBSŁUGI I BUDOWY SPRZĘTU FIRMY APPLE, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA JAKO INŻYNIER SERWISU

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie