Praca INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH Zamość kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie bieżących robót dot. wykonawstwa w branży elektrycznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Zawód: inżynier elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier elektryk

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.03.2016

KIEROWCA KAT. B LUB D - PRZEWÓZ KLIENTÓW ZAGRANICZNYCH - od 2 000 PLN

Przewóz klientów zagranicznych na terenie całego Trójmiasta i okolic. Możliwe zlecenia poza teren miasta, w granicach województwa. Wysoka kultura osobista.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 900 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów chińskich, kontakt z kontrahentami i klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA M/K - od 12,5 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Warszawa (mazowieckie)

799U - POKOJOWA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace zwiazane z utrzymaniem porządku wokół budynku, koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, wykonywanie prac zwiazanych z drobnymi naprawami w pomieszczeniach siedziby firmy.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 952 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń. Dbałość o jakość produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Skawina (małopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

obsługa agregata tynkarskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Lipsko (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnej. Ocena surowców i półproduktów oraz wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOC DOMOWA - od 925 PLN

sprzątanie, gotowanie, pomoc w nauce ukraińskiego, rosyjski i ukraiński kominikatywnie
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Białobrzegi (mazowieckie)

REFERENT DS.I KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Sejny (podlaskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż z Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Łask (łódzkie)

Oferta stażu dla bezrobotnych.Przygotowanie miejsca pracy. Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw oraz owoców. Utrzymanie czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym. Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom. Zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych. Porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych.Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagania: wykstzałcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Strzelin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Radlin (świętokrzyskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

układanie płytekmalowaniegładź gipsowawykonywanie sufitów podwieszanych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Chorzów (śląskie)

MONTAŻYSTA / PAKOWACZ - od 1 850 PLN

montaż i pakowanie rowerów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wieluń (łódzkie)

REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Nauka zasad obiegu dokumentacji w myśl obowiązującej instrukcji kancelaryjno-biurowej;- zasad kopertowania i wysyłania poczty zwykłej,- obsługi komputera w zakresie pakietu Office oraz obsługi urządzeń biurowych tj. telefonu, faksu, skanera, drukarki, kserokopiarki;- zasad sporządzania wykazów dokumentów, rejestrów;- zasad archiwizacji dokumentów;- wykonywania czynności kancelaryjno-biurowych zleconych.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REPORTER RADIOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zajmownie i przyjmowanie towarusprzątanie pomieszczeń sklepowychobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Mieleszyn (łódzkie)

PRACOWNIK DO WYKONYWANIA SUCHEJ ZABUDOWY (Z) - do 1 850 PLN

Pracownik do wykonywania suchej zabudowy
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Tarnów (małopolskie)

1618U SZWACZKA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Radom (mazowieckie)

702S MECHANIK SAMOCHODOWY - od 4 000 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Radom (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 900 PLN

Obsługa gości w tym z Ukrainy ii Rosji . Kontakt z biurami podróży na Ukrainie.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

WOŹNY - od 2 000 PLN

-sprzątanie pomiszczeń w szkole
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Wyszków (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Robotnik budowlanyOferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy, które dotychczas nie były w stosunku pracy lub stosunek pracy u innych niż wnioskodawca pracodawców trwał nie dłużej niż 3 miesiące łącznie.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kolbuszowa Górna (podkarpackie)

PRACOWNIK WARSZTATU - 997,4 PLN

pracownik warsztatu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

RECEPCJONISTKA (STAŻ) - 997,4 PLN

Recepcjonistka (staż)
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tychy (śląskie)