Praca INŻYNIER PRODUKCJI(NR 9008) Bydgoszcz Castex Anna Bednarz

Stanowisko: INŻYNIER PRODUKCJI(NR 9008)

Wynagrodzenie: od 4 500 PLN

Zakres obowiązków: projektowanie nowych produktów, nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji technicznej, koordynowanie procesów produkcyjnych

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Castex Anna Bednarz

85-719 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
projektowanie nowych produktów, nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji technicznej, koordynowanie procesów produkcyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PRODUKCJI(NR 9008)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: inżynier organizacji i planowania produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane min. 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym min. 2 na podobnym stanowisku, znajomość j. angielskiego i rosyjskiego płynnie w mowie i piśmie, umiejętność projektowania produktów, programowania maszyn CNC

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: Castex Anna Bednarz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Fordońska 46G, 85-719 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 796-666-231 lub (52) 515-64-22 - p. Roma Zaorska w godz. 8:00-16:00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Fordońska

Numer budynku pracodawcy: 46G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier organizacji i planowania produkcji

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015