Praca INŻYNIER MECHANIK - MASZYNY I URZĄDZENIA DO OBRÓBKI METALI Komarów-Osada Migro Marek Pilip

Stanowisko: INŻYNIER MECHANIK - MASZYNY I URZĄDZENIA DO OBRÓBKI METALI

Wynagrodzenie: od 3 800 PLN

Zakres obowiązków: projektowanie maszyn i urządzeń, przygotowywanie procesu technologicznego

Data publikacji: 2016-08-17

Lokalizacja: Komarów-Osada (lubelskie)

Pracodawca: Migro Marek Pilip

3 Maja 160, 22-435 Komarów-Osada, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
projektowanie maszyn i urządzeń, przygotowywanie procesu technologicznego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER MECHANIK - MASZYNY I URZĄDZENIA DO OBRÓBKI METALI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Komarów-Osada

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zamojski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Komarów-Osada

Zawód:
inżynier mechanik - maszyny i urządzenia do obróbki metali

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: znajomość programu AUTOCAD

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość technologii obróbki metali

Nazwa pracodawcy: Migro Marek Pilip

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: zamojski

Gmina pracodawcy: Komarów-Osada

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Komarów-Osada

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 160

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu