Praca INŻYNIER KONTROLI MATERIAŁOWEJ Gliwice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wykształcenie: wyższe techniczne; min. 5 lat pracy w Japońskim przedsiębiorstwie produkcyjnym związanym z motoryzacją; język japoński na poziomie native speaker; znajomość materiałów do produkcji filtrów ceramicznych; znajomość procesów kontroli materiałowej; nadzór i kontakt z dostawcami materiałów do produkcji filtrów; przyjmowanie i akceptacja surowców do produkcji; przeprowadzanie audytów u dostawców; zlecanie badań surowców; sporządzanie raportów w języku japońskim;jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 7 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER KONTROLI MATERIAŁOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: inżynier technologii chemicznej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 7 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: japoński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osobiste zgłoszenie w CAZ w celu otrzymania skierowania do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Ulica pracodawcy: Pl. Inwalidów Wojennych

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: Produkcja ceramicznych wyrobów technicznychc

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier technologii chemicznej