Praca INŻYNIER KONSTRUKTOR Brodnica "SOCHA Signage" Sp. z o.o.

Podgórna 82a, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wstępna koncepcja wyrobu zgodnie z wymaganiami klienta, wycena wyrobu zgodnie z koncepcją zatwierdzoną przez przełożonego, doradztwo merytoryczne, szukanie technologii, rozwiązań technicznych i materiałów do realizacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER KONSTRUKTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód:
pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe kierunek mechaniczne lub pokrewne; wymagane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; wymagana biegła znajomość programu AutoCad lub INVENTOR

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "SOCHA Signage" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP + dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Adres strony pracodawcy: www.sochasignage.com

Ulica pracodawcy: Podgórna

Numer budynku pracodawcy: 82a

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy