Praca INŻYNIER ELEKTRONIK-MONTER Rzeszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
dokonywanie doboru elementów, układów i urządzeń elektronicznych do montazu zgodnie z wymaganiami, obsługa przyżądów pomiarowych i testerów uzywanych podczas napraw, diagnozowanie przyczyn niewłaściwego działania urzadzeń.Analizowanie działania i łączenie elementów oraz prostych układów elektronicznych, tworzenie podstawowej dokumentacji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ELEKTRONIK-MONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: inżynier elektronik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inżynier elektronik

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejetnośc lutowania, znajomość działania i budowy urządzeń elektronicznych i elektrycznych, umiejetność obsługiwania aparatury pomiarowej, znajomość i umiejetność wykorzystywania podstwaowych praw fizykiUczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne z określonym II profilem pomocy. W przypadku osób bezrobotnych do 25 roku życia do projektu przystąpić mogą osoby pod warunkiem, iż od ostatniej rejestracji do czasu przystąpienia do projektu nie upłynął okres 4 miesięcy. CV proszę przesyłać na adres mail z zaznaczeniem numeru lub nazwy stanowiska w tytule wiadomości. Wiadomości, od osób które nie spełniają tych warunków, nie będą brane pod uwagę.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier elektronik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy