Praca INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Wynagrodzenie: 3 500 - 15 000 PLN

Zakres obowiązków: Przeprowadzanie testów, tworzenie scenariuszy i przypadków testowych, analiza , usuwanie błędów kodowania

Data publikacji: 2016-01-13

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie testów, tworzenie scenariuszy i przypadków testowych, analiza , usuwanie błędów kodowania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 15 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 31.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe informatyczne, umiejętność procesów testowania, znajomość podstaw języków programowania, znajomość baz danych, umiejętność tworzenia dokumentacji, min.2 lata na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie w celu kontaktów z oddziałami firmy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Zaleskie (podlaskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Skopanie (podkarpackie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Stolarz
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kowańcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 250 PLN

Obsługa klientów, szukanie nabywców produktów SANNPROFI na rynku Ukraińskim, Rosyjskim, Białoruskim
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Bukowiec (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

analiza dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Bieżuń (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY UPRAWIE ROŚLIN I HODOWLI ZWIERZĄT - od 2 000 PLN

przygotowanie ziemi pod uprawę, nawożenie, nawadnianie, zabiegi pielęgnacyjne, zbiór płodów rolnych, wykonywanie prac maszynami i narzędziami, rolniczymi, wiedza co do stosowanych, przycinanie drzew o odpowiedniej porze roku
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Uścianek Wielki (mazowieckie)

KUCHARZ - od 13,09 PLN

- Przygotowywanie posiłków kuchni polskiej zgodnych z karta dań, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.- Wynagrodzenie: 13,09 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 rok, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 11:00-23:00 + soboty, niedziele. Wymagane wykształcenie min. zawodowe gastronomiczne lub inna szkoła gastronomiczna. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku w gastronomii. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna). Wymagana umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku, umiejętność pracy zespołowej, znajomość podstawowych zasad sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Katowice (śląskie)

BLACHARZ - LAKIERNIK - od 1 850 PLN

naprawy blacharsko- lakiernicze samochodów
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Tupadły (pomorskie)

MONTER SCIAN GIPSOWYCH - od 2 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - do 800 PLN

PRACE MURARSKO TYNKARSKIE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MUROWANIA NA PODSTAWIE PROJEKTU,
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK - od 2 200 PLN

-konserwacja, regulacja i naprawa maszyn i urządzeń stanowiących wyposażenie zakładu
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Przechlewo (pomorskie)

SPRZEDAWCA (FLORYSTA) - 997,4 PLN

prace porządkowe, układanie towaru, wiązanie bukietów, dekoracje świąteczne, pogrzebowe, ślubne, obsługa komputera i kasy fiskalnej, pielęgnacja roślin ogrodowch
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Mikołów (śląskie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU - do 1 850 PLN

Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzędzie - kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie: średnie/ wyższe; zakres obowiązków: opieka nad dziećmi do lat 3; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Gliwice (śląskie)

CUKIERNIK - od 3 200 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK ZRYWKARZA - od 1 850 PLN

Prace przy zrywce drewna
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Chmielno (zachodniopomorskie)

URZĘDNIK SĄDOWY - 997,4 PLN

oferta stażu dla osoby bezrobotnej powyżej 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Malbork (pomorskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 997,4 PLN

prace pomocnicze przy wykonywaniu robót tynkarskich, osadazanie okien, drzwi itp.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Świętochłowice (śląskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - od 2 100 PLN

Konserwator urządzeń dźwigowych, firma zajmuje się produkcją dźwigów
COLOREX LIFT SP. Z O.O. - 2016-06-17 - Kraków (małopolskie)

KRAWCOWA - od 11 PLN

Ściąganie miar, szycie, przeróbki
Ann's Look Anna Buczak - 2016-01-14 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

PALACZ/KONSERWATOR/INSTALATOR - od 2 000 PLN

obsługa kotłowni, prace hydrauliczno - instalacyjne
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

HH/ PRACOWNIK LOMBARDU (REFUNDACJA DO 30 R.Ż. - UZUPEŁNIENIE STANU ZATRUDNIENIA) - od 2 000 PLN

Zgodny z umową. Praca w godz. 9-21.00 (w tym 1 godz. przerwy)
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Wałbrzych (dolnośląskie)

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - od 2 000 PLN

montowanie urządzeń dźwigowych (wind), praca na wysokości
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Biała Pierwsza (łódzkie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Sadzenie lasu, koszenie, sprzątanie gałęzi
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Galwiecie (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 850 PLN

profesjonalna obsługa gości w restauracji; podawanie posiłków; rozliczanie gotówkowe i bezgotówkowe, nakrywanie stołów restauracyjnych oraz bieżące przygotowywanie sal do ewentualnych przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych do systemów komputerowych, wysyłanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie dokumentów do archiwum.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY/SERWISANT - od 1 850 PLN

Sprzedaż i doradztwo w zakresie sprzętu elektrycznego, diagnozowanie sprzętu komputerowego/naprawa usterek, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Pińczów (świętokrzyskie)

ASYSTENT GEODETY - od 1 850 PLN

Pomiary sytuacyjno-wysokościowe,geodezyjne oraz opracowanie wyników tych pomiarów.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Słupca (wielkopolskie)