Praca INŻYNIER DS. BEZPIECZENSTWA IT (NR 6371) Bydgoszcz ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 85-240 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Wyższy poziom zaawansowania w śledzeniu incydentów w celu ochrony- wdrażanie niestandardowych zmian, rozwiazań- wdrażanie zmian w środowiskach sieciowych klientów- przygotowywanie dokumentacji baz do wdrażania zmian- przygotowywanie i tworzenie struktury raportów bezpieczeństwa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 6 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. BEZPIECZENSTWA IT (NR 6371)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw baz danych i sieci komputerowych gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 6 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Specjalista bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
-wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne- min. 5 lat doswiadczenia w środowisku międzynarodowm - min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym- znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2- znajomość urządzeń ochronnych - umiejętność administrowania systemami operacyjnymi, narzedziami ochronnymi z z obszaru Cisco - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyscyplina pracy, umiejętności analityczne, dobre umiejętności interpersonalne, doświadczenie w pracy z klientami

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Postępu 18 lokX P., 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesyłać na adres: alicja.kaminska (at) taacsolutions.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Postępu

Numer budynku pracodawcy: 18 lokX P.

Profil działalności pracodawcy: od 3.11.2015

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy