Praca INŻYNIER BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: dobra znajomość języka obcego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

PRACOWNIK II STOPNIA W WYDZIALE BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY - od 1 850 PLN

Sprawdzanie skladanej budowlanej dokumentacji projektowej; przygotowywanie pism administracyjnych; prace przy archiwizacji dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ujków Nowy (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

zamawianie towarów, poszukiwanie klientów, obsługa klientów, sporządzanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

zakres obowiązków wynikający z opisu stanwoiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wyszanów (lubuskie)

DORADCA KLIENTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

Pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynjmu nieruchomości, nawiązywanie i utrzymanie kontaktu z klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - SPRZĄTACZKA (Z,N) - do 925 PLN

sprzątanie budynku oraz terenu wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Tarnów (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

oferta w ramach dofinansowania wynagrodzenia po 50 roku życia: przyjmowanie i układanie towaru na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA - ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

przewoz materiałów i gotowych wyrobów, pomoc przy obróbce kamienia
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Pruchnik (podkarpackie)

ASYSTENT KSIĘGOWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gliwice (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Istebna (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porzadkowe w budynkach i na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Górowo Iławeckie (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

zapoznanie z przepisami bhp i p.poż. na stanowisku pracy oraz regulaminami obowiązującymi w placówce, zapoznanie z zakresem prac i miejscem ich wykonania, dbanie o utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń, dbanie o czystość bboiska i terenu przyszkolnego, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury, wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny, usuwanie zgrmoadzonych odpadków i opróżnianie koszty na śmieci, okresowe mycie okien, ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych, utrzymanie w czystości pomieszczeń higieniczno - sanitarnych oraz toalet z umywalkami poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, nadzór nad zachowaniem uczniów podczas przerw i po zajęciach lekcyjnych, udzielanie informacji osobom wchodzącym na teren szkoły, współpraca z kadrą pedagogiczną w zakresie pomocy w działalności wychowaczej i bezpieczeństwem uczniów.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

poszukiwanie odbiorców hurtowych przypraw hinduskich na Białorusi, organizowanie transportu przypraw do Białorusi, organizowanie promocji przypraw hinduskich na Białorusi
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - do 925 PLN

Pomoc przy serwowaniu posiłków, wydawaniu oraz dekorowaniu, pomoc przy serwowaniu fingerfood, deserów, dbanie o czystość w kuchni, dbanie o czystość urządzeń sanitarnych.Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Wrocław (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA - od 1 850 PLN

Opieka i pielęgnacja dzieci, pomoc w prowadzeniu zajęć, opieka nad dziećmiw trakcie spacerów i wycieczek.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pysznica (podkarpackie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pon - pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Opole (opolskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Bytom (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów, przede wszystkim pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI (12/12) - od 1 850 PLN

osoba zarejestrowana do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Zabrze (śląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wąsewo (mazowieckie)

INFORMATYK/INSTALATOR - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:montaż i konfiguracja urządzeń telekomunikacyjnych; naprawa komputerów hard- i software
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA NA BUDOWIE - do 1 200 PLN

Prace porządkowe na budowie w fazie wykończeniowej. Około 120-130 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 200 PLN

NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, CIĘŻAROWYCH I DOSTAWCZYCH (PEŁEN ZAKRES USŁUG);WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, PRAWO JAZDY KAT. B, MILE WIDZIANE PRAWO JADY KAT. C, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚC JĘZYKA ROSYJSKIEGO LUB JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

1. Segregowanie dokumentów wpływających do urzędu.2. Wstępna weryfikacja wpływających deklaracji.3. Tworzenie paczek z deklaracjami.4. Sprawdzanie poprawności formalnej zeznań/deklaracji wpływających do urzędu wraz z weryfikacją danych identyfikacyjnych.5. Rozdzielanie deklaracji na zwroty i wypłaty.6. Przygotowywanie dokumentacji do zarchiwizowania.7. Tworzenie spisów archiwalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.8. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki.9. Wprowadzanie danych podstawowych i szczegółowych z deklaracji i innych dokumentów do systemów informatycznych, będących w wykorzystaniu Urzędu.10. Otwieranie i sprawdzanie ilościowe korespondencji wpływającej do tut. urzędu.11. Nadawanie numerów systemowych na deklaracjach w aplikacjach informatycznych urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kartuzy (pomorskie)