Praca INŻYNIER BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Koordynowanie, nadzorowanie robót budowlanych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe - inżynier, znajomość programu AutoCad

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

prace organizacyjne i pomocnicze przy opracowywaniu dokumentacji projektowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Strączno (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK ZARZĄDZANIA ZMIANĄ ORGANIZACJI - od 24 583,33 PLN

Zarządzanie procesem zmiany w ramach Organizacji. Realizacja zadań związanych z zarządzaniem interesariuszami, ocena gotowości do zmiany i zarządzanie komunikacją w związku z transformacją, które będzie mieć miejsce w biurach ABB z wykorzystaniem narzędzi własnych i technologii HCL.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Zabierzów (małopolskie)

WIERZBICA - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Podsuliszka (mazowieckie)

SZLIFIERZ METALI - od 2 500 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: szlifowanie metali (stali nierdzewnej), WYMAGANIA: wyksztalcenie zawodowe, pół roku doświadczenia w szlifowaniu metali
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Lubliniec (śląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - od 2 100 PLN

RefDo30wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, obsługa klientów biura
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 3 500 PLN

Przygotowywanie posiłków typu fast food
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA NA STOISKU MIĘSNYM (Z) - od 1 850 PLN

Kasjer-sprzedawca na stoisku mięsnym
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Koszyce Małe (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 20 PLN

zakup materiałów i wyrobów u indyjskich dostawców, wspomaganie pracy handlowców z Indii, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

Naprawa sprzętu komputerowego, sprzedaz sprzętu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Bochnia (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowaniu i wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Koszyce (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - 997,4 PLN

pracownik budowlany robót wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Słubice (lubuskie)

CIEŚLA K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Dbanie o stan magazynu; układanie produktów; wykonywanie zamówień; dbanie o stany magazynowe towarów na sklepie i na magazynie; przyjmowanie towaru; wprowadzanie towarów do systemu sprzedażowego; rozdysponowanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

DYREKTOR GENERALNY DS. JAKOŚCI - 214 - od 8 717,1 PLN

test rynku pracynadzorowanie pracy działu kontroli jakości, definiowanie celów i planów działania kontroli jakości, definiowanie celów i planów działania kontroli jakości, inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu poprawę jakości oferowanych produktów, raportowanie działań do zarządu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Świdnica (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN-MONTAŻ - od 2 200 PLN

Obsługa maszyny montażowej, sterowanej za pomocą panelu operatorskiego kontrola wizualna produkt, korekta ustawień maszyny na podstawie otrzymanych wyników pomiarówwymiana narzędzi, przezbrojenia, raportowanie wyników: ilości wykonanych części, ilości i rodzaju brakówraportowanie pracy w programie ERP, pakowanie wyrobu gotowego (wpisanie danych w panelu operatorskim przy stanowisku pracy) obsługa wózka paletowego ręcznego, praca w godz. 6-14/14-22/22-6
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Opole (opolskie)

KIEROWNIK BIURA - od 1 850 PLN

Nadzór nad pracami biurowymi oraz księgowymi, kontrola dokumentacji rozliczeniowej
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sierpc (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOCNIK TAPICERA - od 1 850 PLN

Przygotowanie szkieletów dla tapicera tzn. mocowanie pasów, sprężyn falistych, bonella, klejenie pianki oraz filcu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Krążkowy (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

Przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Żywiec (śląskie)

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 3 000 PLN

monter systemów kominowych praca na umowę na czas określony, praca jednozmianowaoferta dostępna w sali D
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta, dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Mszana Dolna (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

różne prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wodzisław (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży, pozyskiwanie i obsługa klientów, relizowanie planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Sandomierz (świętokrzyskie)

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - od 2 265 PLN

poieka nad dziećmi świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gończyce (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie półproduktów i obróbka artykułów spożywczych, obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Minikowo (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych;- prowadzenie korespondencji z urzędami itp;- przygotowywanie teczek akt personalnych do archiwum;- wprowadzanie oraz bieżąca aktualizacja danych ewidencyjnych żołnierzy rezerwy;- kwalifikowanie dokumentów do zniszczenia;- wykonywanie protokołów;- sporządzanie projektów pism.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Oświęcim (małopolskie)