Praca INWENTARYZATOR Toruń kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: liczenie asortymentu na półkach sklepowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: za 1 h

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: badania Sanepid

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń

Poznańska 11/13, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Adres strony pracodawcy: www.rgis.com

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

POWER OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZY PRODUKCJI WYROBÓW CEMENTOWYCH - 997,4 PLN

(dla osób do 30rż) obsługa maszyny i urządzeń do produkcji wyrobów cementowych (praca w hałasie, w słuchawkach ochronnych na uszach)
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów, sporządzanie zamówień, dbałość o asortyment, obsługa kasy, przygotowywanie drinków
kontakt przez OHP - 2016-10-13 - Olesno (opolskie)

ANKIETER/-KA - 1 750 - 1 800 PLN

Osoby na stanowisko ankieter/-ka, zadania aktywnego promowania kursów językowych na rynku lokalnym, przeprowadzanie krótkich ankiet dot. znajomości języków.
kontakt przez OHP - 2016-02-19 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER/KOMISJONER DS. ZBIERANIA ZAMÓWIEŃ - od 9,42 EUR

zbieranie i pakowanie zamówień dla firmy specjalizującej się w sektorze mody (ekskluzywna odzież)
kontakt przez OHP - 2016-09-15 - Holandia (Holandia)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 11 PLN

proste prace pomocnicze na produkcji
kontakt przez OHP - 2016-08-22 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 10 - 12 PLN

obsługa kasy fiskalnej, towarowanie sklepu, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

TELEMARKETER - od 8 PLN

telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-05-30 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK DO PRZYGOTOWYWANIA GADŻETÓW - od 8 PLN

przyklejanie zawieszek, gadżetów, pakowanie butelek do kartoników itp, wynagrodzenie 8 zł netto/h
RANDSTAD Sp. z o.o. - 2015-12-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT/KA DS.MARKETINGU - od 2 200 PLN

samodzielne prowadzenie projektów i koordynacja działań marketingowych,opieka nad materiałami marketingowymi i reklamowymi,wsparcie pracowników działu sprzedaży,dbałość o wizerunek firmy, współudział w przygotowywaniu materiałów reklamowych, przygotowywanie analiz i raportów, przygotowywanie i organizacja spotkań z klientami
kontakt przez OHP - 2016-03-23 - Żarów (dolnośląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY (MONTAŻ I DEMONTAŻ MIASTECZKA MEDYCZNEGO) - od 118 PLN

Pomoc przy montażu i demontażu miasteczka medycznego.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA + ROZNOSZENIE ULOTEK - do 9 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-08-29 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PSYCHOLOG - od 2 500 PLN

praca z osobami z niepełnosprawnością
FUNDACJA IM. BRATA ALBERTA Środowiskowy Dom Samopomocy - 2016-10-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 10 - 12,3 PLN

pomoc przy obsłudze urządzeń produkcyjnych, odbieranie produktów z maszyn, przygotowywanie zamówień, kontrola jakości.
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK LODZIARNI - od 1 850 PLN

przygotowywanie deserów lodowych, obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Oława (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH - do 2 200 PLN

Obsługa linii pakującej/mieszającej, mycie linii technologicznej, zapewnianie ciągłości produkcji, obsługa wózka widłowego
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 11,67 PLN

liczenie towaru w godzinach nocnych z 30 września na 1 października (rozpoczęcie pracy od godz. 21:00 przez około 8 godzin)
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Wejherowo (pomorskie)

MALARZ NA PRODUKCJI - od 12,37 PLN

-malowanie linii technologicznych na ścianach i posadzkach drobne prace konserwatorskie
kontakt przez OHP - 2016-10-25 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MOBILNY SPRZEDAWCA BILETÓW - PRACA WAKACYJNA NA HELU - od 13 PLN

Spacerowanie w okolicy miejsca pracy,Sprzedawanie biletów na przejazdy,Obsługa kasy fiskalnej (nie wymagamy doświadczenia – przeszkolimy!).
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Hel (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 12 PLN

Pakowanie wyrobów, kontrola jakości, utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obieranie ziemniaków/maszyna, mielenie mięsa, tarcie warzyw/maszyny, mycie naczyń.
kontakt przez OHP - 2016-02-05 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 10,02 PLN

sortowanie odpadów, belowanie odpadów, zamiatanie magazynu i terenu zewnętrznego, sprzątanie terenu zielonego, zbieranie folii i kartonów, sortowanie palet, załadunki aut, mycie magazynu za pomocą narzędzi ręcznych oraz maszyn czyszczących, obsługa zwrotów sklepowych, wszelkie prace porządkowe na magazynie i terenie zewnętrznym, inne zlecone zadania
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Brzozówka (małopolskie)

POWER PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

Obsługa klientów indywidualnych i grup wycieczkowych w ramach programów ofert pobytowych biura, przygotowywanie materiałów reklamowych dot. Torunia, zapoznanie się z kategoryzacją hoteli i innych obiektów noclegowych, promocja biura na zewnątrz itp
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS PROMOCJI (REF. WYNAGRODZENIA DLA OS. DO 30 R.Ż. - od 2 233,68 PLN

prace administracyjne i promocyjne przy projektach reklamowych, czynny udział w charakterze wsparcia w organizowanych przez agencję eventach
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - 9 - 11 PLN

Sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez OHP - 2016-05-19 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DRUKARNI - od 10 PLN

Łączenie, sklejanie w całość artykułów papierniczych, pakowanie wydruków do wysyłki, pomoc w czynnościach na magazynie, obsługa maszyny introligatorskiej.
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Wrocław (dolnośląskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - do 12 PLN

umiejętność wykonywania oprzyrządowania oraz prototypów na podstawie dokumentacji technicznej
kontakt przez OHP - 2016-08-08 - Krosno (podkarpackie)

REFERENT DS. LOGISTYKI I KOORDYNACJI GOSPODARCZEJ - od 2 000 PLN

samodzielne przeprowadzanie postępowań przetargowych oraz prowadzenie ewidencji składników majątku
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Opole (opolskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 12 PLN

KONTAKT TELEFONICZNY Z KLIENTAMI, PRZEDSTAWIANIE AKTUALNYCH OFERT
kontakt przez OHP - 2016-10-13 - Gdynia (pomorskie)

INWENTARYZATOR - 10 - 11 PLN

Liczenie asortymentu za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-10-26 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK DO ZBIORU BORÓWEK AMERYKAŃSKICH - 9,35 - 20,5 PLN

zbiór borówek amerykańskich
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Białogard (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed