Praca INWENTARYZATOR Tarnów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
liczenie towaru za pomocą urządzeń skanujących

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie godzinowe

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 13 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: szybkie liczenie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: badania Sanepidu mile widziane

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Żabno

Jagiełły 16, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Żabno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żabno

Ulica pracodawcy: Jagiełły

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: USŁUGI INWENTARYZACYJNE

danePracodawcy_nrKraz: 250344

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Żabno

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator