Praca INWENTARYZATOR Rumia kontakt przez OHP

Stanowisko: INWENTARYZATOR

Wynagrodzenie: od 11 PLN

Zakres obowiązków: POLICZENIE TOWARU W SKLEPIE

Data publikacji: 2016-02-24

Lokalizacja: Rumia (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Data zakończenia pracy: 07.03.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia

Adres pracodawcy:
ŚLĄSKA 51, 81-304 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: ŚLĄSKA

Numer budynku pracodawcy: 51

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 200 PLN

ochrona obiektu przemysłowego
kontakt przez OHP - 2016-09-22 - Libiąż (małopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 560 PLN

transport towarów na terenie firmy
kontakt przez OHP - 2017-09-04 - Kórnik (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż, obsługa klienta, zamawianie towaru, przyjmowanie towaru.
Sklep Spożywczy Jarosław Plichta - 2017-04-20 - Wejherowo (pomorskie)

MECHANIK MASZYN OGRODNICZO - LEŚNYCH - od 1 850 PLN

Naprawa maszyn, naprawy gwarancyjne
kontakt przez OHP - 2016-10-28 - Pińczów (świętokrzyskie)

SUWNICOWY - od 2 700 PLN

OBSŁUGA SUWNICY Z POZIOMU KABINY I Z POZIOMU ROBOCZEGO
kontakt przez OHP - 2017-03-10 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 500 PLN

Kompleksowe mycie pojazdów.
Auto Myjnia Ręczna "AS" Andrzej Skuczyński - 2016-11-14 - Rumia (pomorskie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - 11 - 13 PLN

Liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-08-31 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac zleconych przez kierownika budowy
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Ochrona obiektów
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 2 265 PLN

Praca jako nauczyciel matematyki w szkole podstawowej i gimnazjum. Wynagrodzenie zgodne z tabelą MEN. Wymagania: wykształcenie wyższe - matematyka z przygotowaniem pedagogicznym.
Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem-dyr. Mięskowska - 2017-08-18 - Szemud (pomorskie)

MERCHANDISER - od 13 PLN

Wykładanie towaru danej marki w markecie budowlanym, dbanie o ekspozycję, sprawdzanie poprawności cen
kontakt przez OHP - 2017-07-14 - Pińczów (świętokrzyskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Tynkowanie na zewnątrz i wewnątrz, murowanie ścian, elewacje zewnętrzne.
Firma Handlowo-Usługowo-Budowlano-Melioracyjno-transportowa PERFEKT Dariusz Choszcz - 2016-03-29 - Miłoszewo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż wyrobów cukierniczych, obsługa klienta, dbanie o czystość na stanowisku. Wymagania: wykształcenie zawodowe, min. 1 rok, obsługa kasy fiskalnej, aktualna książeczka zdrowia, dyspozycyjność i mila aparycja, umiejętność pracy w zespole. Forma KONTAKTU Z PRACODAWCĄ: TEL. 58-672-17-33 LUB 501-025-924, MAILOWY: sabinka (at) sabinka.pl
Cukiernia "SABINKA" Sabina Grzenkowicz - 2016-01-27 - Wejherowo (pomorskie)

MERCHANDISER - SERWIS I WYKŁADANIE TOWARU - od 12 PLN

Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na półkach sklepowych, weryfikacja produktów i ich dostępności oraz wykładanie towaru na półki w punktach sprzedaży zgodnie z umową, instalacja materiałów reklamowych, raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.
kontakt przez OHP - 2016-07-26 - Wrocław (dolnośląskie)

OSOBA DO SPRZĄTANIA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE NA LOTNISKU W GDAŃSKU RĘBIECHOWIE
kontakt przez OHP - 2016-05-30 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER - 2 200 - 2 300 PLN

OBSŁUGA KLIENTA I PRAWIDŁOWE ROZLICZANIE TRANSAKCJI SPRZEDAŻY
kontakt przez OHP - 2017-06-07 - Gdańsk (pomorskie)

MAGAZYNIER WYDAWANIA TOWARU - do 1 850 PLN

prawidłowe przygotowanie towaru do marketów, kompletacja towaru zgodnie ze wskazaniami systemów SAP zarządzających gospodarką magazynową, przewożenie pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie, sprzątanie magazynu
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK - od 10 PLN

kolportaż ulotek
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Pietrowice Wielkie (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 12 PLN

operator wózka widłowego
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Aleksandria (łódzkie)

SPRZEDAWCA W SALONIKU PRASOWYM - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa lottomatu, przyjmowanie dostaw, robienie zamówień
kontakt przez OHP - 2017-07-24 - Namysłów (opolskie)

KUCHARZ - WYDAWCA KUCHNI CHIŃSKIEJ - od 2 800 PLN

Sporządzanie dań kuchni chińskiej. Miejsce wykonywania pracy C.H. Auchan Rumia. Wymagania: staż pracy 1 rok w kuchni chińskiej.
USŁUGI GASTRONOMICZNE IWONA KOWALIK - 2017-03-01 - Rumia (pomorskie)

OPIEKUN KLIENTÓW WSCHODNICH - od 2 315 PLN

Sprawna i życzliwa obsługa gości zagranicznych, reagowanie i zwalczanie skarg klientów, udzielanie informacji ogólnych i turystycznych w jezykach rosujskim, ukraińskim, mołdawskim włącznie z tłumaczeniem informacji przekazywanych bezpośrednio od menadżera hotelu. Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, staż pracy 2 lata. Rodzaj zatrudnienia - umowa zlecenie. Miejsce wykonywania pracy Rumia.
Niedźwiedzki Sławomir 1. F. H. U. Zoo-Dragon Hurt - Detal 2. Hurtownia zoologiczna WORLD PETS 3. Hotel Diamond - 2017-08-09 - Rumia (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU SPECJALNEGO - od 15 PLN

Prowadzenie samochodu specjalnego na terenie gminy Wejherowo.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "AGORA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-29 - Kąpino (pomorskie)

ROLNIK HODOWCA - od 2 200 PLN

Obsługa trzody chlewnej. Wymagania: chęci do pracy, wykształcenie min. podstawowe, zasadnicze zawodowe, średnie mile widziane, mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Forma kontaktu z Pracodawcą: kontakt TEL. 58 572-06-24/25.
Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Spółka z o.o. w Bydgoszczy - 2016-10-28 - Pętkowice (pomorskie)

OBSŁUGA STOŁÓWKI PRACOWNICZEJ - od 10 PLN

przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków pracownikom
kontakt przez OHP - 2016-06-28 - Rybnik (śląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Umiejętności w zakresie blacharstwa samochodowego,chęć do pracy
kontakt przez OHP - 2017-01-10 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACE PRZY INWENTARYZACJI - od 12 PLN

liczenie towaru, używanie skanera
kontakt przez OHP - 2016-07-06 - Gliwice (śląskie)

MAGAZYNIER/SKANERZYSTA - od 10,7 EUR

przyjmowanie dostaw, rozładowywanie towaru, układanie towaru na paletach, skanowanie i inwentaryzacja towaru, zbieranie zamówień.
kontakt przez OHP - 2016-09-15 - Holandia (Holandia)

PRACOWNIK DO SORTOWANIA TOWARU - od 10 PLN

sortowanie , przeliczanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-12-29 - Rzeszów (podkarpackie)

PLAKACIARZ - od 13 PLN

Plakatowanie w centrum miasta.
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Katowice (śląskie)

Wybierz miejscowość