Praca INWENTARYZATOR Bydgoszcz kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Liczenie asortymentu za pomocą skanera

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godzinowy

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew

J.Sobieskiego 10, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: tczewski

Gmina pracodawcy: Tczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tczew

Ulica pracodawcy: J.Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: Agencja Pracy Tymczasowej

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 4 000 - 5 200 PLN

OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ, CZYNNOŚCI PIELĘGNACYJNE, PRZYGOTOWANIE POSIŁKÓW, UTRZYMANIE PORZĄDKU
kontakt przez OHP - 2016-01-07 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Mile widziane osoby w zawodzie ślusarz, płytkarz, osoby z doświadczeniem w budowlance, osoby chętne do pracy w nowym zawodzie. Wymagana umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, samodzielność, dokładność, zaangażowanie, chęci do pracy. Praca polega na montowaniu okien, drzwi, rolet. Dla osób z okolicznych powiatów, którzy nie posiadają własnego środka transportu firma oferuje przejazd firmowym autobusem (w przypadku grupy pracowników min. 25 osób).
kontakt przez OHP - 2016-12-13 - Kornice (śląskie)

KASJER - do 12 PLN

obsługa kasy fiskalnej lub wykładanie towarów, prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Rybnik (śląskie)

SPECJALISTA DS. PROGRAMÓW W ZESPOLE DS. PROGRAMÓW EUROPEJSKICH I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ - od 1 850 PLN

. Znajomość i przestrzeganie w praktycznym działaniu przepisów i zarządzeń dotyczących OHP 2. Inicjowanie i podejmowanie działań w celu pozyskiwania środków pozabudżetowych, w tym pochodzących z funduszy unijnych, na realizację projektów społecznych i inwestycyjnych, opracowywanie wniosków w tym zakresie.
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 2 000 PLN

Diagnoza, pomoc w naprawie pojazdów samochodowych, osobowych i dostawczych, serwis i konserwacja ogumienia
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWO - ADMINISTRACYJNY(NR 3084) - od 2 210 PLN

wprowadzanie faktur dostaw, wystawianie faktur sprzedaży, wystawianie dokumentów KP, KW, obsługa dokumentów dla asortymentu magazynowego
"KORONA - KOSMETYKI" DOROTA SKWIERCZYŃSKA SPÓŁKA JAWNA - 2017-04-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 12 PLN

Obsługa Klientów restauracji, przyjmowanie zamówień, dbanie o porządek w lokalu
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR LINII, NAPEŁNIANIA BUTLI, ZAŁADOWCA - od 1 850 PLN

Obsługa urządzenia służącego do napełniania butli, kontrola jakości butli, założenie uszczelki odpowiednią stroną, podpięcie butli do karuzeli napełniającej
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Sędziszów (świętokrzyskie)

PERSONEL POMOCNICZY - ODŁAWIANIE KARPIA - 13,7 - 16 PLN

Odławianie karpia, obsługa klienta, dbanie o porzadek na stanowisku pracy.
kontakt przez OHP - 2016-11-02 - Gliwice (śląskie)

INWENTARYZATOR - 10 - 12 PLN

Liczenie towaru w sklepie
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Leszno (wielkopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów, wprowadzanie faktur zakupowych i sprzedażowych, wykonywanie przelewów bankowych - pomoc
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER/-KA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MURARZA - do 1 850 PLN

Praca na budowie jako pomocnik murarza
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

INWENTARYZATOR SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ - 1 - 3 PLN

inwentaryzacja sieci elektroenergetycznej
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków wg wskazówek, przygotowywanie składników potraw, dbanie o porządek w kuchni oraz sali
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Tarnowskie Góry (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 1 850 - 2 000 PLN

Praca z klientem, obsługa urządzeń biurowych, prowadzene dokumentacji biura
kontakt przez OHP - 2016-02-16 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

MLODSZY KELNER(NR 5107) - od 1 850 PLN

obsługa gości przy śniadanich, imprezach okolicznościowych, obsługa grup podczas konferencji,obsługa gościa indywidualanego - karta menu
"HOTEL CITY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- DORADCA TECHNICZNY(NR 0340) - od 2 000 PLN

Sprzedażowa obsługa klientów, nawiązywanie nowych kontaktów z branży. Doradztwo w zakresie wyboru produktu.
"EUROTERM" TECHNIKI KLEJENIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-01-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT SERWISANTA URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH - 997,4 PLN

Pomoc przy przeglądach oraz serwisach urządzeń grzewczych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA(NR 9302) - od 1 750 PLN

obsługa klienta, prace porządkowe, sprzedaż
"DASTA" ARTUR DANKOWSKI - 2015-12-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 12 PLN

archiwizacja, segregowanie, skanowanie dokumentów, obsługa komputera.
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

OPERATOR MASZYN CNC. - od 2 800 PLN

Obsługa urządzeń CNC. Odczytywanie i wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego. Kontrola jakości produkowanych detali.
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Klaudyn Pierwszy (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

-organizacja komórki handlowej,-prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami-podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów-przyjmowanie zamówień-obsługa klienta-
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA(NR 7557) - od 2 000 PLN

utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, zmywanie naczyń
HOTELE GRUPY BUDIZOL SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-10-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT - od 1 850 PLN

bezpośrednia sprzedaż kosmetyków
kontakt przez OHP - 2016-01-25 - Łomża (podlaskie)