Praca INTROLIGATOR - OPERATOR MASZYN Kraków DRUKARNIA DIAMENT S.C. JOANNA GÓRSKA, MARIA MICHAŁOWSKA

Biskupińska, 30-732 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn introligatorskich: prasa, gilotyna, niciarka, falcerka, oklejarka, trójnóż. Praca na dwie zmiany, ok. 8 godzin dziennie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR - OPERATOR MASZYN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie zawodowe, kierunek tecniczny, wymagana umiejętność obsługi prasy sztancowej wraz z ustawieniem, sumienność oraz dokładność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ZMYWAJĄCY/A - od 2 000 PLN

zmywanie naczyń, mycie i obieranie warzyw
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ / PILARZ - od 2 000 PLN

prace stolarskie przy cięciu płyty meblowej
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DUET"S.C., P.POTONIEC P.WOLAK W.POTONIEC - 2016-04-29 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTANIE HALI SPORTOWEJ - do 11 PLN

Sprzątanie obiektu sportowego przed i po imprezie.
kontakt przez OHP - 2016-01-22 - Kraków (małopolskie)

TELEFONICZNY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Obsługa klienta, telefoniczny kontakt z klientem celem sprzedaży usług, umawianie spotkań
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Kraków (małopolskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Krokus Kraków. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-08-06 - Kraków (małopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

naprawa samochodów
Wojciech Szewczyk - 2015-11-13 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 3 200 PLN

Kucharz
HTI Sp. z o.o. - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 533 PLN

Sprzątanie obiektów biurowych. Praca dwa razy w tygodniu po 4 godziny dziennie w godzinach popołudniowych. Mile widziane osoby z okolic Borku Fałęckiego lub Swoszowic.
Renata Gajecka Małopolski Serwis Usługowy "TRÓJKA" - 2016-07-21 - Kraków (małopolskie)

KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 12 500 PLN

Wykonywanie testów analiz dla klienta. Zapewnienie bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem lub usług konsultacyjnych w zakresie zgodności dla klientów firmowych. Zapewnienie konsultacji dotyczących jednego lub więcej kluczowych obszarów usługowych, monitorowanie i opieka mentorska nad młodszymi konsultantami w miarę potrzeby.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 100 PLN

Prowadzenie tras kablowych, montowanie urządzeń elektrycznych, komunikacja z ukraińskojęzyczną brygadą, czytanie rysunku technicznego.Miejsce pracy na terenie Krakowa oraz Polski.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - POMOCNIK - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze na budowie przy murowaniu, tynkowaniu, malowaniu, flizowaniu itp.
"SIGMA ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO" S.C. KRZYSZTOF KORCALA, JAN RUMIAN - 2016-09-05 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów ciężarowych.
Firma B.S.S. B. Bobek, J. Frączek - 2016-03-09 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MONTAŻYSTY OKIEN - 3 500 - 4 000 PLN

pomoc w montowaniu okien
PIOTR JANIK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "JANIK" - 2016-08-31 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA0 - od 17 PLN

Rozładunek i załadunek towarów, przygotowanie towaru wg zamówień, dostarczanie towarów do klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kraków (małopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

Stawianie szalunków, wznoszenie płyt żelbetowych, wznoszenie ścian i stropów.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ - od 2 000 PLN

Praca na stanowisku specjalisty ds. wdrożeń. Zebranie i uzgodnienie wymagań Klienta w zakresie systemu rejestracji czasu pracy, testowanie przed wdrożeniem rejestratorów czasu pracy, instalacja okablowania nisko prądowego i sieciowego LAN, montaż i podłączenie u klienta zasilaczy buforowych do rejestratorów czasu pracyMontaż i konfiguracja rejestratorów czasu pracy u klienta.Instalacja i konfiguracja bazy MSSQL, instalacja i konfiguracja oprogramowania do rejestracji czasu pracyWdrożenie systemu rejestracji czasu pracy u klienta, poprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi systemu rejestracji czasu pracy, przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej.
"AUTOID POLSKA "SPÓŁKA AKCYJNA - 2015-11-25 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK HOTELU - od 13,4 PLN

Obsługa gosci hotelowych, wykonywanie poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towarów na sali sprzedażowej
TOMASZ KRAKOWSKI OLIGO - 2016-09-13 - Kraków (małopolskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

ewidencja wjazdów i wyjazdów pojazdów; kontrola wejść i wyjść; wydawanie kluczy; nadzór nad monitoringiem; obchody obiektu;
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pracownik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - od 11,5 PLN

- przygotowywanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz ogólna obsługa urządzeń;- sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień;- prace magazynowe - uzupełnianie zapasów;- utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

ZMYWACZ NACZYŃ - od 2 080 PLN

według stanowiska
FIRMA UBX Kraków Sp. z o.o. - 2016-07-18 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

pracownik produkcji ( obrazy, antyramy )
STYLER s.c. - 2016-05-25 - Kraków (małopolskie)

STARSZY ANALITYK - IMR - od 12 000 PLN

Głównym obowiązkiem Starszego Analityka IMR jest ocena użyteczności tworzonych przez zespół Market Risk modeli, Przeprowadzanie analizy w celu oceny funkcjonalności zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń, Współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie,Raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie updateów, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zespołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Kraków (małopolskie)

TECHNICZNY KIEROWNIK ZESPOŁU - od 19 000 PLN

Opracowanie, wdrażanie i refaktoryzacja produktów iOS, odpowiedzialność za terminowe jakościowe realizowanie projektów i produktów, proces tzw. projektowania i postępu w rozwoju produktów, odpowiedzialność za sprawność i zgodność z wymaganymi standardami
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kraków (małopolskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW - od 9 735 PLN

Definiowanie i uzasadnianie zakresu projektu ( definiowanie wizji projektowej, prowadzenie analizy potrzeb interesariuszy), zarządzanie procesem dostawy projektowej (prowadzenie procesu poprzez różne fazy projektowe, zarządzanie zasobami i załogą, śledzenie postępu, identyfikacja, eskalacja i rozwiązywanie problemów, formułowanie zaleceń)
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Kraków (małopolskie)

KELNER - od 10,5 PLN

Obsługa klienta w restauracji
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Kraków (małopolskie)

ELEKTRYK - ZŁOTA RĄCZKA - od 2 000 PLN

pomoc w drobnych naprawach, mocowanie lamp
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kraków (małopolskie)

PRAKTYKANT W OŚRODKU BADANIA GOSPODARKI SPOŁECZNEJ - nieodpłatny

1. Zapoznanie z regulacjami prawnymi, organizacją i strukturą Urzędu; 2. Poznanie specyfiki zadań wykonywanych w Ośrodku;3. Współudział w realizacji badań z zakresu gospodarki społecznej:4. Uczestnictwo w opracowywaniu zbiorczych informacji statystycznych;5. Analiza wyników badań statystycznych;6. Inne prace biurowe.
URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE - 2016-03-17 - Kraków (małopolskie)