Praca INTENDENTKA SZKOLNA Tychnowy SZKOŁA PODSTAWOWA W TYCHNOWACH

Miejsce pracy:
82-500 Tychnowy 81, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie jadłospisów, prowadzenie dokumentacji stołówki, planowanie i realizacja zakupów do stołówki szkolnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 952 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTENDENTKA SZKOLNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychnowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: intendent

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 952 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność organizacji i planowania pracy, terminowość, aktualna książeczka zdrowia

Nazwa pracodawcy: SZKOŁA PODSTAWOWA W TYCHNOWACH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychnowy

Adres strony pracodawcy: http://www.sptychnowy.edupage.org

Numer budynku pracodawcy: 81

Profil działalności pracodawcy:
SZKOLNICTWO PODSTAWOWE Szkoła Podstawowa w Tychnowach powstała w roku 1945. Pierwszym kierownikiem szkoły został pan Leon Gierasimowicz. Nauczyciele wraz z rodzicami i dziećmi wspólnie sprzątali budynek szkolny, częściowo zniszczony podczas wojny. Zdobywano szyby do wybitych okien, ławki i krzesła do klas, drzwi i deski na podłogi. Siedziba szkoły mieściła się w dwóch budynkach poniemieckich tzw. budynek górny (położony na górce) i budynek dolny (położony niżej), w którym dodatkowo w latach 1952-58 mieściło się jeszcze przedszkole.Po reorganizacji w 1966 roku Szkoła Podstawowa w Tychnowach stała się szkołą ośmioklasową, konieczna więc była rozbudowa placówki. Prace rozpoczęto w 1969 roku przy dużym udziale okolicznych mieszkańców, którzy pomagali przy dowozie materiałów budowlanych i przy ich rozładowywaniu. Budowany pawilon szkolny (dzisiejszy łącznik) został oddany do użytku z dniem 1 września 1970 roku. Następnie podjęto się przebudowy starego budynku szkolnego i połączenia go z nowopowstałym pawilonem. Prace ukończono w lutym 1971 roku. Staraniom pracowników szkoły i okolicznych mieszkańców zawdzięczać należy decyzję o dalszej rozbudowie placówki. W grudniu 1991 roku odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę nowej szkoły. Ogromny wkład w budowę wnieśli miejscowi rolnicy i rodzice uczniów, którzy wykonali wiele prac, a także Rada Gminy i Bank Spółdzielczy w Kwidzynie, którzy udzielili pomocy finansowej. Już 25 stycznia 1993 roku oddano do użytku nową salę gimnastyczną. 15 lutego 1994 dokonano uroczystego otwarcia nowej szkoły. 13 stycznia 1995 roku obchodzono 50 lecie Szkoły Podstawowej w Tychnowach. Spotkali się ci, którzy tworzyli historię tej placówki: nauczyciele, pracownicy obsługi, absolwenci, rodzice. Z tej okazji przygotowano, izbę pamięci. Zgromadzono w niej stare fotografie i dokumenty ilustrujące historię szkoły, a także dzienniki lekcyjne i stare kroniki.1 września 1999 roku w wyniku reformy oświaty Szkoła Podstawowa w Tychnowach została przekształcona w sześcioklasową. Obecnie uczęszcza do niej 125 dzieci. 28 maja 2015 r. Rada Gminy, na wniosek społecznośc szkolnej, przyjęła uchwałę o nadaniu Szkole Podstawowej w Tychnowach imienia Marii Kotlarz.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: intendent