Praca INSTRUKTOR ŻEGLARSTWA Charzykowy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Charzykowy, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: instruktor wachtowy szkolenia żeglarskiego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR ŻEGLARSTWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Charzykowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Zawód: instruktor sportu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie żeglarskie, uprawnienia instruktora żeglarstwa..2016.KR

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Lichnowska 5, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Ulica pracodawcy: Lichnowska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
ośrodek szkolenia żeglarskiego dzieci i młodzieży

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor sportu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.06.2016