Praca INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ Pruszcz kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Stanowisko: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: nabycie umiejtności kontaktów interpersonalnych, zapozanie sie z dokumentacją, nauka opracowywania planów terapii, nabycie umiejtności organizowania różnych form spędzania wolnego czasu

Data publikacji: 2016-06-10

Lokalizacja: Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pruszcz, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
nabycie umiejtności kontaktów interpersonalnych, zapozanie sie z dokumentacją, nauka opracowywania planów terapii, nabycie umiejtności organizowania różnych form spędzania wolnego czasu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pruszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: gimnazjalne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: do 30 r. ż

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 195A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy