Praca INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ FŚW Świebodzice Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzicach

Parkowa 4, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie terapii zajęciowej, prowadzenie treningów zgodnie z ustaleniami zespołu wspierająco-aktywizującego, prowadzenie wymaganej dokumentacji, utrzymywanie kontakómw z rodziną uczestnika, udział w posiedzeniach zespołu wspierająco-aktywizującego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ FŚW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świebodzice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świebodzice

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum śednie wykształcenie i policealna szkoła odpowiedniej specjalności, mile widziane doświadczenie zawodowe polegające na realizacji usług osób z zaburzeniami psychicznymi, zdolności manualne

Nazwa pracodawcy: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

M.J.Piłsudskiego 8, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świebodzice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzice

Ulica pracodawcy: M.J.Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*