Praca INSTRUKTOR TAŃCA Przemyśl Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. M. Szaszkiewicza

Franciszka Smolki 10, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: nauka ukraińskich tańców ludowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.36

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 819,53 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wg karty nauczyciela - brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TAŃCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przemyśl

Zawód: instruktor tańca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 819,53 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Choreograf (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość ukraińskich tańców ludowych, zwyczajów, kultury

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. M. Szaszkiewicza

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Franciszka Smolki

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: edukacja i oświata młodzieży

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor tańca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.12.2015