Praca INSTRUKTOR SPORTU Stalowa Wola kontakt przez PUP

Stanowisko: INSTRUKTOR SPORTU

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Pomoc w organizacji zajęć sportowych.

Data publikacji: 2016-08-04

Lokalizacja: Stalowa Wola (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR SPORTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: instruktor sportu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane wykształcenie wyższe z uprawnieniami.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Należy zgłosić się po skierowanie do swojego doradcy klienta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor sportu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 200 PLN

Formowanie wyrobów tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Zaborów (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

pomoc przy pracach biurowych
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Pińczów (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków- dań zgodnie z menu lokalu
kontakt przez PUP - 2017-08-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

przyjmowanie do naprawy sprzętu gospodarstwa domowego, rowerów, wózków, zamków, ogrodzeń metalowych;ustalanie przyczyn wad i niesprawności podstawowych podzespołów i części sprzętu gospodarstwa domowego, rowerów, wózków itp.;czyszczenie i mycie urządzeń przed wykonaniem napraw;demontaż urządzeń na zespoły i części z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich uniwersalnych i specjalistycznych;weryfikacja uszkodzonych zespołów i części;dorabianie, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części z zastosowaniem operacji: wiercenia, rozwiercania, odkręcania śrub, cięcia, piłowania, skrobania, docierania, nitowania, gięcia, lutowania, zgrzewania, klejenia, szlifowania;sprawdzanie poprawności działania urządzeń po naprawie;dopasowywanie oraz łączenie elementów do spawania i nitowania;konserwacja i wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych, z zachowaniem wymogów ochrony środowiska naturalnego;czyszczenie oraz konserwowanie maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich;użytkowanie zgodnie z wymogami racjonalnej eksploatacji narzędzi mechanicznych i urządzeń ślusarskich, takich jak: wiertarki ręczne i stołowe, młotki, piłki, pilniki, skrobaki, gwintowniki, narzędzia traserskie, lutownice;stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż;instruowanie użytkowników o zasadach i wymogach prawidłowej eksploatacji sprzętu gospodarstwa domowego, wózków, rowerów itp.
kontakt przez PUP - 2017-08-09 - Węgierska Górka (śląskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Oborniki (wielkopolskie)

131S PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Radom (mazowieckie)

ORGANIZATOR USŁUG POGRZEBOWYCH/PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Prace biurowe i organizowanie pogrzebów.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Miechów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

praxe porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYNY WYKRAWAJĄCEJ - 997,4 PLN

wykrawanie, klejenie, paskowanie kartonów
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

FORMIERZ WYROBÓW Z KOMPOZYTÓW POLIMEROWYCH - 997,4 PLN

formierz wyrobów z kopozytów polimerowych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Karnkowo (kujawsko-pomorskie)

POWER:OPERATOR EDYTORÓW TEKSTU - 997,4 PLN

Staż z PO WER na ok. 5 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:KOŃSKI KIERAT 15GODZ.PR.:9-17WYMAGANIA ORGANIZATORA:podstawowa znajomość obsługi komputera COREL DRAW(edycja prostych tekstów), wykształcenie min. srednie, mile widziana znajomośc j. angielskiego, podstawowe zdolności manualne, komunikatywność, możliwość przenoszenia przedmiotów do 20 kg
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STARSZY ANALITYK BIZNESOWY - od 9 151,81 PLN

Zbieranie informacji w celu przygotowania miesięcznych i kwartalnych prognoz z minimum 90 % dokładnością. Dostarczanie analiz na temat ilościowych fluktuacji. Generowanie raportów na temat trendów oraz sygnalizowanie zwiększonego zapotrzebowania zarówno menedżmentowi, jak i dostawcom. Pełnienie funkcji partnera dla operacji odnośnie zobowiązań oraz zaległości.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

prowadzenie biura, korespondencji, dokumentacji związanej ze szkoleniem kandydatów na kierowców; przyjmowanie interesantów; obsługa płatności
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY (STAŻ) - 997,4 PLN

Wykonywanie prac technicznych związanych z kontrolą leków oraz obrotem środkami farmaceutycznymi w aptece, obsługa pacjentów.
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Ryki (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiazków
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Białobrzegi (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Straszewy (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, wykładanie i wycena towaru.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Zamość (lubelskie)

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY SZKOLNEJ - od 2 000 PLN

prowadzenie zajęć opiekuńczo - wychowawczych, prowadzenie dokumnetacji, pomoc w rozwiazywaniu zadań domowych, współpraca z kadrą pedagogiczna
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Pszczyna (śląskie)

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW, WYBIJACZ - od 2 000 PLN

Oczyszczanie zewnętrznej i wewnetrznej powierzchni odlewów z masy formierskiej, pomoc w wykonywanieu odlewów z masy formierskiej, pomoc w wybijaniu odlewów z form, utrącanie układu wlewowego, zalewek przy odlewach żeliwnych, odcinanie zalewek, wycinanie z powierzchni odlewów wtrąceń niemetalicznych, pęcherzy, rzadzizn i innych wad odlewniczych. Szlifowanie powierzchni spawanych oraz wyrównanie powierzchni powstałych po utrąceniu układu wlewowego odlewów, szlifowanie zgrubień i wypchnięć odlewów, szlifofwanie powierzchni odlewów dla wybicia na odlewie znaku kontroli techniczneji innych oznaczeń jak nr rysunku, nr zlecenia, nr wytopu itp. Załadowanie do skrzyn odlewów zabrakowanych, nadlewów, zalewek i wlewów przy pomocy narzedzi elektrycznych i pneumatycznych. Pakowanie odlewów na palety i w pojemniki. Wykonywanie dodatkowych czynności w zależności od sytuacji, otrzymanych od bezpośrednich przełożonych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Radomsko (łódzkie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Staszów (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 1 750 - 2 500 PLN

budowlane prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Jabłonka (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń na warsztacie, wstepne serwisowanie, przegląd pojazdów i maszyn w firmie.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Stasin (lubelskie)

POMOCNIK ROLNIKA - od 13 PLN

prace proste w gospodarstwie rolniczym przy uprawnie roślin, przesadzanie roślin, nawadnianie, wyrywanie chwastów, pielęgnacja rośliń ozdobnych
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 12 PLN

sprzątanie łazienek, zaplecza, sanitariatów wg standardów czystności i higieny, ustalanych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Poznań (wielkopolskie)

ASYSTENT DYREKTORA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Gdańsk (pomorskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 2 000 PLN

realizacja recept, przyjęcie leków, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mława (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

przedstawianie ofert firmy, podpisywanie wstępnych umów, pozyskiwanie klientów, wyjazdy na Ukrainę, dbałość o wizerunek firm
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)