Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. A,B Chełm OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "CABRIO" TOMASZ NELC

Stanowisko: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. A,B

Wynagrodzenie: do 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Szkolenie kandydatów na kierowców.

Data publikacji: 2016-03-30

Lokalizacja: Chełm (lubelskie)

Pracodawca: OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "CABRIO" TOMASZ NELC

Miejsce pracy:
Lwowska 14a, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. A,B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód: instruktor nauki jazdy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Instruktor nauki jazdy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: instruktor nauki jazdy kat.B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: instruktor nauki jazdy kat.A

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. A

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kierowca kat.B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widzioane doświadczeniekontakt tel.666-200-099

Nazwa pracodawcy:
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "CABRIO" TOMASZ NELC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Adres pracodawcy:
Gminna 49, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Gminna

Numer budynku pracodawcy: 49

Profil działalności pracodawcy: szkoła nauki jazdy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy