Praca INSTALATOR WOD-KAN-GAZ-INSTALACJE ELEKTRYCZNE Świętochłowice F.U.H. Marko Marek Czapla

Stanowisko: INSTALATOR WOD-KAN-GAZ-INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: montaż instalacji wod, kan, gaz, elektrycznych

Data publikacji: 2016-01-15

Lokalizacja: Świętochłowice (śląskie)

Pracodawca: F.U.H. Marko Marek Czapla

41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka wynagrodzenia: 2500 zł netto

Nazwa stanowiska: INSTALATOR WOD-KAN-GAZ-INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świętochłowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świętochłowice

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świętochłowice

Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych (wymagany staż - lata: 5)

Wymagany zawody dla kandydatów:
Monter instalacji gazowych (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 KV

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy B

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: kurs instalatorstwa gazowego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: p

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: F.U.H. Marko Marek Czapla

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Granitowa, 41-600 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, uprawnienia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Świętochłowice

Gmina pracodawcy: Świętochłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świętochłowice

Ulica pracodawcy: Granitowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych