Praca INSTALATOR+ ST PO WER Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- wykon. instalacji oraz serwisowanie systemów telewizji.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTALATOR+ ST PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: instalator systemów telewizji przemysłowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów telewizji przemysłowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW PAKOWANIA I OPAKOWAŃ - od 1 200 PLN

Pakowanie produkcji, obsługa maszyn pakujących.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - KONSULTANT KLIENTA - od 1 850 PLN

wykształcenie związane z kosmetyką lub doświadczenie, kurs ze stylizacji paznokci mile widziany, znajomość branży z zakresu kosmetyki, Zakres obowiązkówŁ sprzedaż kosmetyków, organizacja sklepu, doradztwo, konsultacja w branży kosmetycznej
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Krotoszyn (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z regulaminem pracy, organizacyjnym, statutem gminy, ustawą o samorządzie,- zapoznanie się z instrukcją BHP na stanowisku pracy,- zapoznanie instrukcji kancelaryjnej oraz zasad archiwizowania i przyjmowania dokumentów do archiwum zakładowego,- przygotowanie dokumentów do archiwum zakładowego,- sprawdzanie prawidłowości zakwalifikowania akt do odpowiedniej kategorii,- przygotowanie spisu zdawczo-odbiorczego,- przyjmowanie z poszczególnych komórek oryginałów akt oraz sprawdzanie ich ze spisem zdawczo-odbiorczym,- przechowywanie przyjętych akt w należytym porządku i właściwe ich zabezpieczenie,- sznurowanie i opisywanie teczek z dokumentami do archiwum,- przechowywanie i przekazywanie akt do archiwum państwowego,- przekazywanie brakowanych dokumentów akt do składnicy surowców wtórnych lub do zniszczenia,- wyszukiwanie dokumentów z archiwum na wniosek pracownika,- prace porządkowe w archiwum,- wykonywanie poleceń pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Strzałkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż częci rolniczych.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Chełm (lubelskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie projektów, decyzji, wezwań, postanowień i innych pism do podatników
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

xxx
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Sierakowice (pomorskie)

STAŻ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wprowadzanie towarów na magazyn, wprowadzanie do systemu i kompletowanie dokumentów magazynowych, zakup towarów, oznakowanie towarów, odbiór towaru od dostawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bytom (śląskie)

FRYZJER M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA (Z) - do 1 850 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Zgłobice (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Ewidencjonowanie dokumentacji zgromadzonej w składnicy akt, porządkowanie akt, w tym niewłaściwie opracowanych, pomoc przy przewożeniu akt osobowych z Filii PUP, bieżąca współpraca z pracownikami na stanowiskach merytorycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 900 PLN

Pakowanie produktów, obsług urządzeń nalewających i pakujących.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kalisz (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Żelechów (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg programu stażu. STaż w Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Łask (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN DREWNIANYCH - od 11,5 PLN

Praca na frezarce
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

REFUNDACJA 30- (ART. 150F UZUP. )- PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

kompletacja zleceń, obsługa wózka widłowego, pakowanie towaru, proste prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Chorzów (śląskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 2 058 PLN

praca na magazynie- przyjmowanie dostaw, przygotowywanie wysyłek, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Stargard (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

kontakt z kontrahentami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Lubsko (lubuskie)

PRACOWNIK CHLEWNI - od 1 200 PLN

dbanie o porządek chlewni, karmienie zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Żarnowica Duża (łódzkie)

SPECJALISTA DS. KLIENTÓW AZJATYCKICH - od 950 PLN

dbanie o relacje z klientami uzbeckimi, wspomaganie pracy przedstawicieli handlowych, wykonywanie poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomoc w opiece nad grupą przedszkolną oraz w prowadzeniu zajęć, wykonywanie pomocy dydaktycznych, prowadzenie zajęć ruchowych i plastycznych, dbanie o czystość w sali, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Starogard Gdański (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szamotuły (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY- ELEKTRYK - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; mile widziane doświadczenie; mile widziane prawo jazdy kat. B; wykonywanie prac budowlanych i elektrycznych wg umów z inwestorem; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Gliwice (śląskie)

POKOJOWA - od 12 PLN

prace porządkowe w pokojach i na korytarzach
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

oferta w ramach dofinansowania wynagrodzenia po 50 roku życia: przyjmowanie i układanie towaru na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Piła (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

Organizowanie sieci sprzedaży także w Chinach, analizowanie rynku oraz sporządzanie umów i zamówień towarowych, język chiński jest niezbędny do porozumiewania się z zarządem i zamawainia towaru, kompetencje sprzedawcy i kasjera, wykonywanie prac zleconych przez zarząd i inne, zastępowanie inych pracowników w razie choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)