Praca INSPEKTOR DS. BHP Koronowo Zakład Karny w Koronowie

Bydgoska 27, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. BHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koronowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koronowo

Zawód: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Kierunek: bezpieczeństwo i higiena pracy.Konieczne: Aktualne szkolenie okresowe dla służ BHP.

Nazwa pracodawcy: Zakład Karny w Koronowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r., poz.2135 z późn. zm.)".Do naboru należy przedłożyć następujące dokumenty i oświadzenia:- życiorys i list motywacyjny;- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;- kopie świadectw pracy;- oryginał kwestionariusza osobowego;- oświadczenie o niekaralności, pełnej zdolności do czynności prawnych i o korzystaniu w pełni z praw publicznych;- inne dokumenty świadczące o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.Zgłoszenia kandydatów zawierające komplet wymaganych dokumentów proszę składać: listownie bądź osobiście na adres: ul. Bydgoska 27, 86-010 KoronowoW TERMINIE DO 27 CZERWCA 2016 ROKU

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Godziny : 7.30-15.30

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Koronowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koronowo

Ulica pracodawcy: Bydgoska

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DS. OPRACOWANIA ŁADUNKÓW(NR 1348) - od 1 500 PLN

odbieranie, przewożenie i załadunek przedmiotów ładunku z kursów i do kursów pocztowych zgodnie z planami wymiany i kierowania, opracowanie przedmiotów ładunku, rozbiór i formowanie opakowań zbiorczych przesyłek i przedmiotów ładunków
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA" - 2016-03-03 - Lisi Ogon (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY(NR 7271) - od 2 700 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej, przygotowywanie zleceń do wysyłki, odpowiedzialność za przestrzeganie jakości wytwarzanych produktów, kontrola i przestrzeganie planu produkcyjnego, przestrzeganie przepisów bhp.
"ALPINUS CHEMIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-07 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-obsługa kasy fiskalnej, -obsługa klienta,-układanie towaruAsortyment ogólnospożywczy
P.H.U. "ROGALIK" Marcin Marchlewicz - 2016-12-20 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻY(NR 3419) - od 1 850 PLN

konstruowanie na podstawie rysunków i wykrójów odzieży lekkiej i kurtek
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Euro-Moda" Anna Sasman - 2016-05-17 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

INSPEKTOR DS. BHP - od 1 850 PLN

KONKURS; Szczegóły na stronie: www.knurow.bip.info.plWykształcenie wyższe kierunkowe; co najmniej trzy lata doświadczenia w pracy w służbie BHP; znajomość konkretnych przepisów, m. in. ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych; umiejętność biegłej obsługi komputera; 1/2 etatu; miejsce pracy: Knurów
Urząd Miasta Knurów - 2016-10-07 - Knurów (śląskie)

KOWAL (NR 8238) - od 1 850 PLN

naprawa resorów do pojazdów szynowych, ciężarowych i autobusów
P.H.U. RESORY-SERWIS KATARZYNA OSAK - 2016-11-22 - Kruszyn Krajeński (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA(NR 4328) - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Brzoza (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - 997,4 PLN

pomoc w instalacjach elektrycznychpomoc w instalacjach teletechnicznychmontaż oświetleniamontaż rozdzielnic
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Dobrcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY(NR 6346) - od 2 600 PLN

- prowadzenie dokumentacji biurowej- zamówienia kontakty z dostawcami- obsługa programu magazynowo-handlowego- rozliczanie podróży służbowych- prowadzenie dokumentacji pracowniczej
IGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-02 - Niemcz (kujawsko-pomorskie)

SZLIFIERZ-POLERNIK MATERIAŁÓW LAKIEROWANYCH(NR 5496) - od 1 850 PLN

szlifowanie płyt MDF, polerowanie, lakierowanie
LAK-MEB Mieczysław Bociek - 2016-08-01 - Aleksandrowo (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 2 265 PLN

nauczanie j.angielskiego w szkole podstawowej
Zespół Szkół w Wierzchucinie Królewskim - 2016-11-17 - Wierzchucin Królewski (kujawsko-pomorskie)

LISTONOSZKA/LISTONOSZ Z SAMOCHODEM (NR 2500) - od 1 537,5 PLN

Do zadań pracownika będzie należeć:- doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,- budowanie pozytywnych relacji z klientami,- realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów,- rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji,- wsparcie placówki pocztowej w innych pracach związanych z obsługą przesyłek.Miejsce pracy: Nowa Wieś WielkaWymiar etatu: 0,75W zamian oferujemy:- umowę o pracę,- wdrożenie do pracy,- pracę w systemie jednozmianowym i wolne weekendy,- miłą atmosferę pracy w zespole,- zwrot kosztu użytkowania samochodu prywatnego w celach służbowych,- różnorodny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i zorganizowanego oraz do karty Multisport),- możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych oraz pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach.
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA" - 2017-04-04 - Nowa Wieś Wielka (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ (NR 0265) - od 23 PLN

spawanie struktury autobusu na podstawie rysunków technicznych
LIDER TRADING Sp. z o.o. w Warszawie Oddział w Solcu Kujawskim - 2016-01-19 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

MONTER ZABUDÓW - SZPACHLARZ/DOPOSAŻENIE/16/7478 - od 1 850 PLN

montaż zabudów, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Niemcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA- MAGAZYNIER - 997,4 PLN

obsługa magazynu i klientaprzygotowanie towaruutrzymywanie stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lipniki (kujawsko-pomorskie)

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH(NR 3610) - 1 850 - 2 400 PLN

montaż detali, prace manualne, sprawdzanie detali pod kątem jakościowym
"WORK SERVICE" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-05-23 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA(NR 7507) - 2 100 - 2 500 PLN

sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarskich
Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski - 2016-10-17 - Brzoza (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PRODUKCJI (NR 0886) - od 2 500 PLN

Przygotowanie zestawień materiałóów, wprowadzanie i analiza danych, współpraca z działami projektowym i zaopatrzenia, sporządzanie raportów i analiz
TRIBO sp. z o.o. - 2017-03-21 - Nowa Wieś Wielka (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU(NR 6411) - 4 000 - 5 000 PLN

nadzór nad infrastrukturą, budynkami i instalacjami, naprawy maszyn i urządzeń, nadzór i naprawa sprzętu technicznego, zapewnianie ciągłości produkcji
Meralliance Poland Sp. z o.o. - 2016-09-06 - Dąbrowa Chełmińska (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA(NR 8601) - od 1 850 PLN

Przyjmowanie gości hotelowych, meldowanie, sprawdzanie oraz wysyłanie poczty mailowejMożliwość zakwaterowania w hotelu
EURO-HOTEL-RESTAURACJA Józef Korzeb - 2016-12-09 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

OBSŁUGA PENSJONATU - od 1 850 PLN

Obsługa pensjonatu-kalendarz rezerwacji, sprzątanie pokoi, obsługa gości w pensjonacie i na terenie ośrodka
ARKADIA4U SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-20 - Sokole-Kuźnica (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA BETONOMIESZARKI - od 1 850 PLN

Kierowca betonomieszarki
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Dziemionna (kujawsko-pomorskie)