Praca INSPEKTOR DS BHP Czaplinek B.S. Spółka z o.o.

Poznańska 23, 78-550 Czaplinek, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie szkoleń pracowników firmy z zakresu BHP. Kontrola BHP w zakładzie pracy. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji. Przeprowadzanie okresowych analiz. Obsługa BHP wypadków przy pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS BHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czaplinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czaplinek

Zawód: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: min. techniczne BHP, preferowane wyższe BHP.Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku przy wykształceniu średnim lub co najmniej rok doświadczenia zawodowego przy wykształceniu wyższym.

Nazwa pracodawcy: B.S. Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pon-pt, Godziny : 8:00- 16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Czaplinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czaplinek

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy