Praca INSPEKTOR DS. BHP Konin LEROY MERLIN POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

Stanowisko: INSPEKTOR DS. BHP

Wynagrodzenie: od 1 150 PLN

Zakres obowiązków: przeprowadzenie kontroli i stanowisk pracy oraz obiektu, prowadzenie szkoleń z zakresu BHP, sporządzxanie oceny ryzyka zawodowego, przeprowadzenie postępowań powypadkowych i ustaleń przyczyn oraz okoliczności wypadków przy pracy, przeprowadzanie cyklicznych audytów BHP zgodnie z wewnętrznymi procedurami, zarządzanie magazynem odziaży roboczej oraz środków ochronnych.

Data publikacji: 2015-11-09

Lokalizacja: Konin (wielkopolskie)

Pracodawca: LEROY MERLIN POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

Miejsce pracy:
62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
przeprowadzenie kontroli i stanowisk pracy oraz obiektu, prowadzenie szkoleń z zakresu BHP, sporządzxanie oceny ryzyka zawodowego, przeprowadzenie postępowań powypadkowych i ustaleń przyczyn oraz okoliczności wypadków przy pracy, przeprowadzanie cyklicznych audytów BHP zgodnie z wewnętrznymi procedurami, zarządzanie magazynem odziaży roboczej oraz środków ochronnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 150 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. BHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Konin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Konin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Konin

Zawód: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 150 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doskonała praktyczna znajomość aktualnych przepisów BHO, Prawa Pracy oraz przepisów ZUS.Umiejętność prowadzenia zajęć grupowych, komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta.

Nazwa pracodawcy: LEROY MERLIN POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: aplikować przez stronę internetową: www.kariera.leroymerlin.pl, Godziny : -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Profil działalności pracodawcy: Pozostała sprzedaż hurtowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.11.2015