Praca INSPEKTOR DO SPRAW PENITENCJARNYCH - PRACOWNIK CYWILNY Nowogród Bobrzański Zakład Karny w Krzywańcu

Krzywaniec, 66-011 Nowogród Bobrzański, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
pracownik odpowiedzialny będzie m.in. za pomoc w obsłudze finansowej projektu, sprawozdawczość oraz koordynację innych działań podejmowanych w jednostce w zakresie realizacji projektu, sprządzanie sprawozdań i analiz finansowych oraz rozliczanie przyznanych środków, monitoring i kontrola realizacji projektu, prowadzenie pełnej dokumentacji prowadzonych projektów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INSPEKTOR DO SPRAW PENITENCJARNYCH - PRACOWNIK CYWILNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowogród Bobrzański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowogród Bobrzański

Zawód: koordynator projektów unijnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość pakietu Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: Zakład Karny w Krzywańcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv, dokument potwierdzający wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje zawodowe.Termin przyjmowania dokumentów - 19.02.2016r.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: zielonogórski

Gmina pracodawcy: Nowogród Bobrzański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowogród Bobrzański

Ulica pracodawcy: Krzywaniec

Profil działalności pracodawcy: Zakład Karny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: koordynator projektów unijnych