Praca INSPEKTOR (BRANŻA SANITARNA)(NR 4477) Bydgoszcz Rejonowy Zarząd Infrastruktury

Podchorążych 33, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Podstawowe obowiązki:- przyjmowanie dokumentacji od jednostek projektowych, sprawdzanie jej pod względem zgodności z zamówieniem oraz formy prokejtu dokumentacji odpowiednio do właściwych przepisów;- udział w posiedzeniach Komisji Oceny Projektów Inwestycyjnych i egzekwowanie od projektantów ewentualnych zmian i poprawek w proejtach, kosztorysach inwestorskich i przedmiarach;- prowadzenie ewidencji uzgadnianej dokumentacji projektowej;- przygotowanie materiałów formalno-prawnych, celem uzyskania decyzji lokalizacji inwestycji celu publicznego i warunków;- przygotowanie materiałów formalno-prawnych dla Projektanta, celem uzyskania pozwolenia na budowę.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR (BRANŻA SANITARNA)(NR 4477)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: inspektor sanitarny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania konieczne:- wykształcenie średnie (technik urządzeń sanitarnych);- biegła obsługa komputera - NORMA i pakiet MS OFFICE.Wymagania dodatkowe:- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;- umiejętność pracy w warunkach stresowych;- duża samodyscyplina i operatywność;- atutem będzie doświadczenie w pracy w instytucji wojskowej na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: Rejonowy Zarząd Infrastruktury

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wymagane dokumenty:1) List motywacyjny.2) CV.3) Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych.4) Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestepstwo skarbowe.5) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2015r., poz. 2135 j.t.)Oferty z umieszczonym na kopercie napisem kierować w terminie do 1 lipca 2016r. na adres lub osobiście w kancelarii (p. 2):Rejinowy Zarząd Infrastruktury, ul. Podchorążych 33, 85-915 Bydgoszcz z adnotacją:"Wydział Budownictwa - nabór na stanowisko inspektor branży sanitarnej"

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Podchorążych

Numer budynku pracodawcy: 33

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor sanitarny

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.06.2016