Praca INKASENT - ODCZYTYWACZ Nowogard PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNYCH I SANITARNYCH SP. Z O.O.

700-lecia 14/2, 72-200 Nowogard, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
DOKONYWANIE ODCZYTÓW WODOMIERZY U ODBIORCÓW, WPROWADZANIE DANYCH DO URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH WYSTAWIANIE FAKTUR U ODBIORCY - WYDRUK Z URZĄDZENIA PRZENOŚNEGO

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INKASENT - ODCZYTYWACZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowogard

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: goleniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowogard

Zawód: inkasent

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
książeczka zdrowia do celów sanitarno epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNYCH I SANITARNYCH SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: goleniowski

Gmina pracodawcy: Nowogard

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowogard

Ulica pracodawcy: 700-lecia

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: inkasent

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

- Podawanie i wyciąganie obrabianego materiału;- Sortowanie, pakowanie, naprawa materiału wadliwego.
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O. - 2016-09-20 - Goleniów (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 875 PLN

KIEROWANIE CIĄGNIKIEM SIODŁOWYM Z NACZEPĄ LUB PRZYCZEPĄ.
"ARTO-PLUS" PUH S.C - 2015-11-27 - Nowogard (zachodniopomorskie)

INWENTARYZATOR. GOLENIÓW I ŚWINOUJŚCIE. SKLEPY KIK - do 14 PLN

Pomoc w zmianie wystroju sklepuPrzenoszenie asortymentu oraz regałów sklepowych
kontakt przez OHP - 2017-02-08 - Goleniów (zachodniopomorskie)

MONTER SIECI WODNO- KANALIZACYJNYCH - od 1 920 PLN

niwelacja terenu, zasypywanie wykopów, prace porządkowe na terenie budowy
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O. - 2016-07-12 - Goleniów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

w programie stażowym
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Słajsino (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

konfekcjonowanie odzieży, obuwia i dodatków
FIEGE sp. z o.o. - 2016-11-17 - Łozienica (zachodniopomorskie)

OPIEKUN W DOMU OPIEKI. - do 11,07 PLN

Kompleksowa opieka nad osobą starszą.
TOMASZ RUDNIK FIZJOTOM - 2016-09-22 - Sobieszewo (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Goleniów (zachodniopomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Goleniów (zachodniopomorskie)

MERCHANDISER -EKSPOZYTOR TOWARÓW - od 12 PLN

Wyłożenie towaru po dostawie,- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Goleniów (zachodniopomorskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA. - od 1 750 PLN

SPRZĄTANIE ZAKŁADU.
IGRO Sp. zo.o Sp. K. - 2015-11-30 - Nowogard (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Praca na budowie.
ZAKŁAD BUDOWLANY REM-BUD-Skierski Remigiusz - 2015-12-18 - Podańsko (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i magazynu. GIEŁDA PRACY 25.01.2016 R. GODZ. 12:00, POK. NR 8.
CLAR SYSTEM S.A. - 2016-01-18 - Łozienica (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Nowogard (zachodniopomorskie)

KIEROWCA C + E - od 1 500 PLN

Przewóz towarów UE
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Łozienica (zachodniopomorskie)

UBOJOWY-WYKRAWACZ. - od 1 850 PLN

1.UBÓJ TRZODY CHLEWNEJ 2.ROZBIÓR PÓŁTUSZ WIEPRZOWYCH.
IGRO Sp. zo.o Sp. K. - 2016-05-25 - Nowogard (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

Sprzątanie pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Łozienica (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Obsługa maszyny myjącej na halach, mile widziane orzeczenie i niepełnosprawności. Praca w godzinach 7:00-15:00 i na nocki.
ROKA- Niewiadomski Spółka Komandytowa - 2016-09-19 - Łozienica (zachodniopomorskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - od 1 900 PLN

Obsługa zleceń międzynarodowych, planowanie załadunków i rozładunków.
NTG POLAND SP. Z O.O. - 2016-03-03 - Łozienica (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż i obsługa klienta (bistro-piekarnia)
AGRONOVA SP. Z O.O. - 2016-01-25 - Goleniów (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL TERAPEUTA OLIGOFRENOPEDAGOG - do 2 800 PLN

PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH, GRUPOWYCH I INDYWIDUALNYCH Z DZIEĆMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI SPRĘŻONYMI;WPÓŁPRACA Z INNYMI SPECJALISTAMI;PROWADZENIE DOKUMENTACJI PRACY WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGIKA;UMEJĘTNOŚĆ PRACY Z DZIEĆMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI SPRĘŻONYMI, OLIGOFRENOPEDAGOGIKA, MINIMUM ROCZNE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKUCV NALEŻY PRZESŁAĆ NA e-maila:orew (at) profimed.pl
OŚRODEK REHABILITACYJNO EDUKACYJNO WYCHOWAWCZY PROFI MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-01 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - od 2 000 PLN

WG ZAWODU.
KS SERVICE SP. ZO.O. - 2017-02-07 - Goleniów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

pracownik restauracji, kucharz śniadaniowy
EDYTA ZIMECKA - VILLA PARK - HOTEL - 2016-10-12 - Goleniów (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK DS.PRODUKCJI. - od 3 500 PLN

NADZÓR NAD PROCESEM PRODUKCJI.
NOWORIM Sp. z o.o. - 2015-12-08 - Nowogard (zachodniopomorskie)

NAYCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO. - od 2 450 PLN

PROWADZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH Z DZIEĆMI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM POSIADAJĄCYMI ORZECZENIE O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO.
SPECJALISTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY "PROMYCZEK" ANNA TRYKACZ - 2016-08-05 - Nowogard (zachodniopomorskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 200 PLN

prace pomocnicze na budowie
ZAKŁAD BUDOWLANY REM-BUD-Skierski Remigiusz - 2016-09-14 - Podańsko (zachodniopomorskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - od 4 200 PLN

PROWADZENIE PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI, KONTROLA PRZEPŁYWU ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH, ROZLICZANIE, SPORZĄDZANIE DEKLARACJI VAT I VAT-UE, PROWADZENIE KADR FIRM, PROWADZENIE TECZEK OSOBOWYCH, NALICZANIE WYNAGRODZEŃ, EWIDENCJA URLOPÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE EKONOMICZNE, 2 LATA DOŚWIDCZENIA, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PRAWA PRACY;MIEJSCE PRACY: ŁOZIENICA (K.GOLENIOWA);GODZINY PRACY: 08.00 - 16.00
ANTIDOTUM IRENEUSZ MARZOCH - 2015-12-29 - Łozienica (zachodniopomorskie)

KASJER SPRZEDAWCA. KAUFLAND - GOLENIÓW - od 2 300 PLN

Obsługa kasy fisklanej i terminali płatniczych Dbanie o porządek poszczególnych działów i stanowisk,Sprawna i miła obsługa Klienta.
kontakt przez OHP - 2016-08-22 - Goleniów (zachodniopomorskie)

Prowadzenie sprzedaży wykładzin na zamówienie, wysyłanie zamówień pocztą elektroniczną, kontakt z klientem.
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "MARKPOL" SPÓŁKA CYWILNA - 2016-02-05 - Goleniów (zachodniopomorskie)