Praca INFORMATYK Zapole SOMMER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: INFORMATYK

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: Znajomość obsługi bazy danych SQL, znajomość obsługi serwera Windows 2012, umiejętnośc zarządzania serwerem Exchange

Data publikacji: 2016-02-23

Lokalizacja: Zapole (łódzkie)

Pracodawca: SOMMER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
98-275 Zapole 79/4, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Znajomość obsługi bazy danych SQL, znajomość obsługi serwera Windows 2012, umiejętnośc zarządzania serwerem Exchange

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zapole

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzeźnio

Zawód: specjalista zastosowań informatyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Specjalista zastosowań informatyki (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy:
SOMMER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Brzeźnio

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zapole

Numer budynku pracodawcy: 79/4

Profil działalności pracodawcy: Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista zastosowań informatyki