Praca INFORMATYK Trzebiatów ZAKŁAD ELEKTRYCZNO-METALOWY "BOEM"

KOŁOBRZESKA 19, 72-320 Trzebiatów, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
KOMPLETOWANIE, MONTOWANIE, KONFIGURACJA, URUCHAMIANIE STACJI ROBOCZYCH, PROWADZENIE BIEŻĄCEGO SERWISU SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebiatów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebiatów

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ZNAJOMOŚĆ SERWERA MS SQL 2008 R2, 2012

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ZNAJOMOŚĆ CENTRALI FIRMY FILCAN

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD ELEKTRYCZNO-METALOWY "BOEM"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Trzebiatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebiatów

Ulica pracodawcy: KOŁOBRZESKA

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*