Praca INFORMATYK SERWISANT Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INFORMATYK SERWISANT

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: Serwisowanie urządzeń komputerowych i oprogramowań.

Data publikacji: 2016-04-05

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Serwisowanie urządzeń komputerowych i oprogramowań.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK SERWISANT

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętności techniczne, średniozaawansowana znajomość języka angielskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie