Praca INFORMATYK Ropa kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy: Ropa, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
prowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego oraz urządzeń wchodzących w jego skład,ustalanie identyfikatorów i haseł użytkownikom, dokonywanie ich zmian i wyrejestrowanie użytkowników w razie takiej potrzeby,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ropa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: inżynier systemów i sieci komputerowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
osoba komunikatywna, kreatywna,umiejętność pracy w zespole, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Adres strony pracodawcy: http://www.ropa.iap.pl/

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
Zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty samorządowej.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier systemów i sieci komputerowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. PRAWNYCH - od 3 000 PLN

Obsługa prawna przedsiebiorstwa
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Białystok (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe na terenie gminu, pomoc osobom starszym
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

- pomoc biurowa,- obsługa skanera, drukarki, komputera,- nauka obsługi programów geodezyjnych.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Wzgórze Wolności
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FAKTURZYSTKA - REFUNDACJA DLA OS. DO 30 ROKU ŻYCIA - od 1 850 PLN

Fakturowanie towaru dla odbiorców krajowych i zagranicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

KELNER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA MONITORINGU SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH - od 1 750 PLN

Specjalista monitoringu systemów zabezpieczeń technicznych
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Rawicz (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

ogólne prace porządkowe na terenie gospodarstwa
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Rożki (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

- Opieka nad końmi,- utrzymanie porządku na terenie firmy,- pielęgnacja zieleni, - pomoc przy organizowaniu festynów,
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Barczyzna (wielkopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw, dań, przekąsekwykształcenie zawodowe, cukiernikmile widziane doświadczeniemoże być osoba do przyuczeniaorzeczenie o st. niepełnosprawnościprof. II lub PP, rej. na dzień 09.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK OPERATOR - od 2 300 PLN

- montaż elektroniki (lutowanie części elektronicznych, modyfikowanie układów elektronicznych),- bieżąca kontrola jakości produktów,- testowanie i kontrola elektroniki,- kontakt w języku angielskim z osobami zajmującymi się elektroniką w centrali przedsiębiorstwa.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Nawojowa Góra (małopolskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

obrzucanie elementów odzieży ochronnej, zszywanie odzieży ochronnej, lamowanie odzieży, przyszywanie guzików do odzieży,robienie nap, rygli, podwijanie materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

prace gospodarczo - porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Przystajń (śląskie)

INŻYNIER BUDOWY - od 17 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Szybowice (opolskie)

OPERATOR SUWNIC - do 2 100 PLN

Obsługa suwnic
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Bytom (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Gdańsk (pomorskie)

PRAC. BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Radom (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

pomoc kucharzowi przy przygotowaniu półproduktów (obieranie, siekanie, cięcie warzyw i owoców)
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Wielkie Oczy (podkarpackie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - do 14 PLN

Prace przy wykańczaniu i ocieplaniu budynków min. Klejenie płyt z wełny mineralnej, styropianowych, wiercenie kołków, tynkowanie, montaż systemem szynowym, wapnowanie, tynkowanie cementem, malowanie fasad. Umowa zlecenie (+ZUS), 93h w m-cu, dyspozycyjność w godz. 8:00-20:00.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Wrocław (dolnośląskie)

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR - od 1 850 PLN

obsługa maszyny pakującej
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

dbanie o porządek wokół placówki i wewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Miechów (małopolskie)

STATYSTYK - 997,4 PLN

Przygotowywanie kart informacyjnych leczenia szpitalnego, sprawdzanie uprawnień pacjentów do świadczeń zdrowotnych, należyte przetwarzanie danych i przechowywanie wprowadzonych dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - 2 000 - 2 400 PLN

obsługa maszyn rolniczych, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gruczno (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA ODDZIAŁU / TELEMARKETER - od 1 850 PLN

udzielanie informacji telefonicznej o produktach finansowych
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lubin (dolnośląskie)

MONTAŻYSTA STOLARKI PCV I ALUMINIUM - od 2 300 PLN

montaz stolarki
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Wieluń (łódzkie)

DEKARZ (Z) - od 1 850 PLN

Dekarz (Z)
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Lisia Góra (małopolskie)