Praca INFORMATYK Płock Zarząd Jednostek Oświatowych Jednostka Budżetowa

Stanowisko: INFORMATYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: I.Do zakresu wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: Obsługa informatyczna i telekomunikacyjna, w tym:- administrowanie systemami informatycznymi wykorzystywanymi w ZJO (utrzymywanie w działaniu, aktualizacje, wdrażanie nowego oprogramowania itp.), zarządzanie sprzętem komputerowy i biurowym (serwery, NAS-y, routery, switche, stacje robocze, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, UPS-y, wyposażenie serwerowni itp.), zarządzanie sprzętem telekomunikacyjnym (centrala telefoniczna, telefony, łącza telefoniczne i internetowe itp.), zarządzanie siecią LAN (utrzymywanie w działaniu, naprawa, modernizacja itp.), administrowanie internetową platformą e-Oświata, na rzecz ZJO, Oddziału Edukacji Urzędu Miasta Płocka oraz obsługiwanych placówek, administrowanie stronami internetowymi: ZJO, BIP,PPO, utrzymywanie baz danych systemów informatycznych funkcjonujących w ZJO w ciągłym dostępie i ich ochrona przez osóbami nieupoważnionymi, zarządzanie archiwizacją danych w ZJO, dbanie o bezpieczeństwo danych przetwarzanych w ZJO oraz utrzymywanie sprzątu i oprogramowania w zgodności z przepisami określonymi w dokumentacji ZJO, prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej systemów informatycznych i sprzętu ZJO, współpraca z firmami informatycznymi i telekomunikacyjnymi świadczącymi usługi na rzecz ZJO, Urzędu Miasta Płocka w zakresie oświaty lub obsługiwanych placówek.Wykonywanie zadań wynikających z obowiązków sprawozdawczości statystycznej organu prowadzącego szkoły i placówki oświatowe, w tym: nadzór i pomoc w przygotowaniu materiałów niezbędnych do prawidłowego wypełnienia obowiązku wynikającego z ustawy o systemie informacji oświatowej przez placówki publiczne i niepubliczne, przygotowanie zestawień i sprawozdań w zakresie wynikającym ze statutu ZJO.

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Płock (mazowieckie)

Pracodawca: Zarząd Jednostek Oświatowych Jednostka Budżetowa

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
3 Maja 6, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
I.Do zakresu wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: Obsługa informatyczna i telekomunikacyjna, w tym:- administrowanie systemami informatycznymi wykorzystywanymi w ZJO (utrzymywanie w działaniu, aktualizacje, wdrażanie nowego oprogramowania itp.), zarządzanie sprzętem komputerowy i biurowym (serwery, NAS-y, routery, switche, stacje robocze, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, UPS-y, wyposażenie serwerowni itp.), zarządzanie sprzętem telekomunikacyjnym (centrala telefoniczna, telefony, łącza telefoniczne i internetowe itp.), zarządzanie siecią LAN (utrzymywanie w działaniu, naprawa, modernizacja itp.), administrowanie internetową platformą e-Oświata, na rzecz ZJO, Oddziału Edukacji Urzędu Miasta Płocka oraz obsługiwanych placówek, administrowanie stronami internetowymi: ZJO, BIP,PPO, utrzymywanie baz danych systemów informatycznych funkcjonujących w ZJO w ciągłym dostępie i ich ochrona przez osóbami nieupoważnionymi, zarządzanie archiwizacją danych w ZJO, dbanie o bezpieczeństwo danych przetwarzanych w ZJO oraz utrzymywanie sprzątu i oprogramowania w zgodności z przepisami określonymi w dokumentacji ZJO, prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej systemów informatycznych i sprzętu ZJO, współpraca z firmami informatycznymi i telekomunikacyjnymi świadczącymi usługi na rzecz ZJO, Urzędu Miasta Płocka w zakresie oświaty lub obsługiwanych placówek.Wykonywanie zadań wynikających z obowiązków sprawozdawczości statystycznej organu prowadzącego szkoły i placówki oświatowe, w tym: nadzór i pomoc w przygotowaniu materiałów niezbędnych do prawidłowego wypełnienia obowiązku wynikającego z ustawy o systemie informacji oświatowej przez placówki publiczne i niepubliczne, przygotowanie zestawień i sprawozdań w zakresie wynikającym ze statutu ZJO.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data rozpoczęcia pracy: 18.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania niezbędne (formalne):Obywatelstwo polskieNieposzlakowana opinia.Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.Wykształcenie wyższe o kieruneku informatycznym lub pokrewnym.Wymagania dodatkowe z wiedzy technicznej:Wiedza techniczna w zakresie obsługi i naprawy sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego.Wiedza techniczna w zakresie infrastruktury sieci LAN, łącz telefonicznych i internetowych.Dobra znajomość: system operacyjnych Windows XP/7/8.1/10, pakiet MS Office.Podstawowa znajomość: system operacyjny Linux (CentOS, Debian), serwer SAMBA, system zarządzania bazami danych Firebird, system CMS.Staż pracy na stanowiskach wymagających wykonywania zadań podanych w pkt I.1.z przepisów :Znajomość ustaw:- z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)- z dnia 15 kwietnia 2011 r. o systemie informacji oświatowej (Dz.U. z 2015 r., poz. 45 ze zm.).Znajomość rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu danych gromadzonych w bazach danych oświatowych (Dz.U. z 2012 r. poz. 957, 2014 r., poz. 1149).

Nazwa pracodawcy:
Zarząd Jednostek Oświatowych Jednostka Budżetowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 6, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:Życiorys (CV) - własnoręcznie podpisany.List motywacyjny- własnoręcznie podpisany.Kwestionariusz osobowy, wg wzoru dostępnego w siedzibie ZJO (pok. Nr 5) lub na stronie www.bip.zjoplock.pl. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.Kopie świadectw pracy oraz kwalifikacji i uprawnień zawodowych.Oświadczenie kandydata o niekaralności.Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13 a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 902).Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawąz dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922).Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.Inne oświadczenia/zaświadczenia wymagane w ogłoszeniu o naborze.Oferty należy przesyłać w zamkniętej kopercie z dopiskiem nabór na stanowisko Informatyk - ogłoszenie Nr 2/2016 na adres: Zarząd Jednostek Oświatowych, ul. 3 Maja 6, 09-402 Płock lub dostarczyć do siedziby Jednostki pokój nr 5 (parter Internatu LO im. Władysława Jagiełły wejście od szczytu budynku przy ul. 3 Maja) w nieprzekraczalnym terminie do 18 października 2016 r. do godz. 1500

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Działalność rachunkowo-księgowa

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Liczba wolnych miejsc pracy na to stanowisko pracy: 1

Liczba wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: 0

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data dodania oferty pracy: 10.10.2016

Oferta pracy ważna do: 18.10.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 10.10.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 10.10.2016

Typ oferowanej pracy: Oferta pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZ /NIEPEŁNOSPRAWNI/ - od 2 000 PLN

Sprzątanie terenu, odśnieżanie.
Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR - 2017-01-10 - Płock (mazowieckie)

TECHNOLOG DZIEWIARSTWA - od 1 850 PLN

Opracowywanie i przygotowywanie szablonów, opisy oraz zarządzanie wyrobem, nadzór i przygotowywanie wzorów, nadzór nad procesem, koordynacja pracy dziewiarni i szwalni.
Adecco Poland Sp. z o.o. - 2016-07-05 - Płock (mazowieckie)

SZEF KUCHNI - od 2 000 PLN

Organizacja i nadzorowanie pracy podległego personelu kuchennego; sporządzanie różnego rodzaju potraw kuchni polskiej i ukraińskiej; wybór właściwych produktów i półproduktów do przygotowywania dań; przeprowadzanie oceny jakości półproduktów i wyrobów gotowych; planowanie menu i prawidłowe zestawianie potraw; prowadzenie instruktażu w zakresie metod i technik sporządzania wyrobów kulinarnych; opracowywanie harmonogramów pracy dla personelu kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy montażu i demontażu rusztowań.
P.U. MONTECH Mariusz Tarnachowicz - 2016-05-17 - Płock (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Obsługa koparki na budowie.
INSTAL-GAZ Sp. z o o. Spółka Komandytowa - 2016-07-12 - Płock (mazowieckie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Sprawdzanie kompletności dokumentów. Obsługa radców prawnych. Wysyłanie wezwań, przygotowywanie wniosków do sądu, prowadzenie repertorium spraw sądowych. Inne polecenia opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Płock (mazowieckie)

INFORMATYK - od 925 PLN

administrowanie sieci informatycznych, zapewnienie poprawnego działania i bierzące utrzymanie strony internetowej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zielona Góra (lubuskie)

SZWACZ - od 2 000 PLN

Szycie odzieży damskiej, szycie operacyjne.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Płock (mazowieckie)

HYDRAULIK-PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z realizowanymi zleceniami: drobne prace budowlane, prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Płock (mazowieckie)

BRYGADZISTA - od 3 000 PLN

Prowadzenie robót. Organizacja pracy. Nadzór nad wykonywaniem robót budowlanych. Kierowanie zespołem
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ANI-TECH Wiśniewski Sławomir - 2016-04-12 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa maszyn pralniczych, prasowanie.
3 Plus Leszek Kot - 2016-08-25 - Płock (mazowieckie)

KIEROWNIK BUDOWY - od 3 000 PLN

Nadzór nad robotami budowlanymi, składanie zamówień, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji budowlanej, przestrzeganie zasad BHP, sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
W&P S.C. Sławomir Wiciński Robert Piątkowski - 2017-02-01 - Płock (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. MARKETINGU W GASTRONOMII - od 2 000 PLN

Kontakt z klientem min. zagranicznym. Pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych. Obsłyga sali sprzedaży. Obsługa wycieczek zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Płock (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 2 500 PLN

Obsługa nowoczesnych maszyn CNC.
Precizo Sp. z o.o. - 2016-07-22 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK BOBINIARZA - 997,4 PLN

Pomoc porządkowa operatorowi maszyn tnącej, przygotowanie materiałów do produkcji, zabezpieczenie materiałów do produkcji.
kontakt przez PUP - 2017-09-25 - Płock (mazowieckie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

USUWANIE USTEREK TECHNICZNYCH W PRACY SYSTEMU, WYSTAWIANIE PRODUKTÓW NA ALLEGRO, ROZPOCZYNANIE I KOŃCZENIE AUKCJI;WYMAGANIA: ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, MILE WIDZINE WYKSZTAŁCENIE INFOMATYCZNE, BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA, OBSŁUGA CORELA I/LUB FOTOSHOPA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;
IMPERIUM URODY LORENA RENATA KWAPISZ - 2016-09-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

INFORMATYK - od 2 700 PLN

NADZÓR NAD KOMPUTERAMI I URZĄDZENIAMI BIUROWYMI W CENTRALI I SALONACH, ROZWIĄZYWANIE BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW UŻYTKOWNIKÓW, BIEŻĄCE PRACE W ZAKRESIE STRUKTURY IT, WDRAZANIE KORPORACYJNYCH STANDARDÓW IT
CCC S.A. - 2015-12-14 - Polkowice (dolnośląskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

tworzenie i pozycjonowanie stron www
INSEKTPOL TOMASZ ZAWACKI - 2016-10-06 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wprowadzanie danych do programów komputerowych, tworzenie pism, wniosków, baz danych, kompletowanie, porządkowanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Płock (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Kucie betonów, malowanie pomieszczeń, sprzątanie po malowaniu. Praca na terenie kombinatu PKN Orlen.
Usługi Remontowo Budowlane, Andrzej Mariański - 2016-05-13 - Płock (mazowieckie)

TECHNIK - SERWISANT - od 2 000 PLN

- serwis systemów oświetlenia awaryjnego oraz urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym- diagnozowanie oraz naprawa usterek w miejscu pracy urządzeń- raportowanie przebiegu zleceń serwisowych
AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. - 2017-10-20 - Płock (mazowieckie)

TECHNIK SERWISU - od 1 850 PLN

Diagnozowanie i naprawa sprzętu gospodarstwa domowego na terenie warsztatu oraz u klienta. Dokumentowanie wykonywanych czynności. Praca w godzinach 9-17 na terenie Płocka i okolic.
Jan-Rok Serwis AGD - 2016-10-26 - Płock (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 184 PLN

Wykonywanie elementów drewnianych okien i drzwi na podstawie dokumentacji i rysunków technicznych przy pomocy narzędzi ręcznych (pilarka, ściski stolarski, wiertarko-wkrętarka, dłuta i strugi, narzędzia pomiarowo-kontrolne:miary i kątowniki) oraz mechanicznych (piła formatowa, strugarka, wyrówniarka, strugarka grubiarka, frezarka górnowrzecionowa, frezarka dolnowrzecionowa, prasa hydrauliczna, szlifierka oscylacyjna).
kontakt przez PUP - 2017-08-30 - Płock (mazowieckie)

PODINSPEKTOR WIELOOSOBOWE STANOWISKO DS. REMONTÓW I INWESTYCJI - od 2 000 PLN

Zakres wykonywanych zadań, a w szczególności:1)pełnienie funkcji inspektora nadzoru w zakresie zadań remontowych i inwestycyjnych, w tym:a) sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentacji technicznychb) bezpośredni nadzór nad robotami budowlanymi (uzgodnienia z projektantami, uczestnictwo w odbiorach, podejmowanie decyzji technicznych na budowach, kontrola jakości wykonywanych robót z dokumentacją projektową i zawartą umową)c) rozliczenie rzeczowo- finansowe robót (odbiór przedmiotu umowy, ujawnienie na majątku wybudowanych środków trwałych);2)przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót, sprawdzanie oraz opracowywanie kosztorysów, przygotowywanie umów z wykonawcami, wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, opracowywanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia;3)ocena stanu technicznego obiektów w celu podjęcia decyzji o zakresie robót koniecznych do wykonania;4)przygotowywanie kompletu materiałów do opracowania dokumentacji technicznych przez projektantów, oraz materiałów niezbędnych do rozpoczęcia realizacji zadań;5)uczestnictwo w komisjach przetargowych;6)przygotowywanie projektów Uchwał Rady Miasta, materiałów sesyjnych, odpowiedzi na wnioski Komisji Rady Miasta, interpelacje radnych, posłów, senatorów, skargi i interwencje mieszkańców;7)opracowywanie sprawozdań dla innych komórek organizacyjnych urzędu oraz projektów planów remontowych i inwestycyjnych;8)prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków pozabudżetowych, np. dotacje itp.;9)uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;10)sprawdzanie rzeczowo-finansowe wniosków o dotacje do zabytków w ramach procesu rewitalizacji.
Urząd Miasta Płocka - 2017-04-27 - Płock (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Praca fizyczna na magazynie.
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Płock (mazowieckie)

INFORMATYK - od 40 PLN

Nauka informatyki i/lub programowania Sala C
Robert Burszewski - 2017-09-12 - Wrocław (dolnośląskie)

FOTOGRAF - od 2 000 PLN

Wykonywanie zdjęć produktów, obróbka zdjęć w programie graficznym.
PRIMA Paulina Pawlak - 2017-09-01 - Płock (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich: strzyżenie, modelowanie, farbowanie.
ART- FRYZ Iwona Bromka - 2016-02-26 - Płock (mazowieckie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 30 PLN

Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych z j. angielskiego w szkołach podstawowych. Praca w godzinach 11-17 na terenie Płocka, Bulkowa oraz Brudzenia Dużego.
Centrum Edukacji Atut-Południe - 2016-08-24 - Płock (mazowieckie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj