Praca INFORMATYK Płock Zarząd Jednostek Oświatowych Jednostka Budżetowa

Stanowisko: INFORMATYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: I.Do zakresu wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: Obsługa informatyczna i telekomunikacyjna, w tym:- administrowanie systemami informatycznymi wykorzystywanymi w ZJO (utrzymywanie w działaniu, aktualizacje, wdrażanie nowego oprogramowania itp.), zarządzanie sprzętem komputerowy i biurowym (serwery, NAS-y, routery, switche, stacje robocze, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, UPS-y, wyposażenie serwerowni itp.), zarządzanie sprzętem telekomunikacyjnym (centrala telefoniczna, telefony, łącza telefoniczne i internetowe itp.), zarządzanie siecią LAN (utrzymywanie w działaniu, naprawa, modernizacja itp.), administrowanie internetową platformą e-Oświata, na rzecz ZJO, Oddziału Edukacji Urzędu Miasta Płocka oraz obsługiwanych placówek, administrowanie stronami internetowymi: ZJO, BIP,PPO, utrzymywanie baz danych systemów informatycznych funkcjonujących w ZJO w ciągłym dostępie i ich ochrona przez osóbami nieupoważnionymi, zarządzanie archiwizacją danych w ZJO, dbanie o bezpieczeństwo danych przetwarzanych w ZJO oraz utrzymywanie sprzątu i oprogramowania w zgodności z przepisami określonymi w dokumentacji ZJO, prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej systemów informatycznych i sprzętu ZJO, współpraca z firmami informatycznymi i telekomunikacyjnymi świadczącymi usługi na rzecz ZJO, Urzędu Miasta Płocka w zakresie oświaty lub obsługiwanych placówek.Wykonywanie zadań wynikających z obowiązków sprawozdawczości statystycznej organu prowadzącego szkoły i placówki oświatowe, w tym: nadzór i pomoc w przygotowaniu materiałów niezbędnych do prawidłowego wypełnienia obowiązku wynikającego z ustawy o systemie informacji oświatowej przez placówki publiczne i niepubliczne, przygotowanie zestawień i sprawozdań w zakresie wynikającym ze statutu ZJO.

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Płock (mazowieckie)

Pracodawca: Zarząd Jednostek Oświatowych Jednostka Budżetowa

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
3 Maja 6, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
I.Do zakresu wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: Obsługa informatyczna i telekomunikacyjna, w tym:- administrowanie systemami informatycznymi wykorzystywanymi w ZJO (utrzymywanie w działaniu, aktualizacje, wdrażanie nowego oprogramowania itp.), zarządzanie sprzętem komputerowy i biurowym (serwery, NAS-y, routery, switche, stacje robocze, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, UPS-y, wyposażenie serwerowni itp.), zarządzanie sprzętem telekomunikacyjnym (centrala telefoniczna, telefony, łącza telefoniczne i internetowe itp.), zarządzanie siecią LAN (utrzymywanie w działaniu, naprawa, modernizacja itp.), administrowanie internetową platformą e-Oświata, na rzecz ZJO, Oddziału Edukacji Urzędu Miasta Płocka oraz obsługiwanych placówek, administrowanie stronami internetowymi: ZJO, BIP,PPO, utrzymywanie baz danych systemów informatycznych funkcjonujących w ZJO w ciągłym dostępie i ich ochrona przez osóbami nieupoważnionymi, zarządzanie archiwizacją danych w ZJO, dbanie o bezpieczeństwo danych przetwarzanych w ZJO oraz utrzymywanie sprzątu i oprogramowania w zgodności z przepisami określonymi w dokumentacji ZJO, prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej systemów informatycznych i sprzętu ZJO, współpraca z firmami informatycznymi i telekomunikacyjnymi świadczącymi usługi na rzecz ZJO, Urzędu Miasta Płocka w zakresie oświaty lub obsługiwanych placówek.Wykonywanie zadań wynikających z obowiązków sprawozdawczości statystycznej organu prowadzącego szkoły i placówki oświatowe, w tym: nadzór i pomoc w przygotowaniu materiałów niezbędnych do prawidłowego wypełnienia obowiązku wynikającego z ustawy o systemie informacji oświatowej przez placówki publiczne i niepubliczne, przygotowanie zestawień i sprawozdań w zakresie wynikającym ze statutu ZJO.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data rozpoczęcia pracy: 18.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania niezbędne (formalne):Obywatelstwo polskieNieposzlakowana opinia.Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.Wykształcenie wyższe o kieruneku informatycznym lub pokrewnym.Wymagania dodatkowe z wiedzy technicznej:Wiedza techniczna w zakresie obsługi i naprawy sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego.Wiedza techniczna w zakresie infrastruktury sieci LAN, łącz telefonicznych i internetowych.Dobra znajomość: system operacyjnych Windows XP/7/8.1/10, pakiet MS Office.Podstawowa znajomość: system operacyjny Linux (CentOS, Debian), serwer SAMBA, system zarządzania bazami danych Firebird, system CMS.Staż pracy na stanowiskach wymagających wykonywania zadań podanych w pkt I.1.z przepisów :Znajomość ustaw:- z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)- z dnia 15 kwietnia 2011 r. o systemie informacji oświatowej (Dz.U. z 2015 r., poz. 45 ze zm.).Znajomość rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu danych gromadzonych w bazach danych oświatowych (Dz.U. z 2012 r. poz. 957, 2014 r., poz. 1149).

Nazwa pracodawcy:
Zarząd Jednostek Oświatowych Jednostka Budżetowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 6, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:Życiorys (CV) - własnoręcznie podpisany.List motywacyjny- własnoręcznie podpisany.Kwestionariusz osobowy, wg wzoru dostępnego w siedzibie ZJO (pok. Nr 5) lub na stronie www.bip.zjoplock.pl. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.Kopie świadectw pracy oraz kwalifikacji i uprawnień zawodowych.Oświadczenie kandydata o niekaralności.Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13 a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 902).Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawąz dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922).Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.Inne oświadczenia/zaświadczenia wymagane w ogłoszeniu o naborze.Oferty należy przesyłać w zamkniętej kopercie z dopiskiem nabór na stanowisko Informatyk - ogłoszenie Nr 2/2016 na adres: Zarząd Jednostek Oświatowych, ul. 3 Maja 6, 09-402 Płock lub dostarczyć do siedziby Jednostki pokój nr 5 (parter Internatu LO im. Władysława Jagiełły wejście od szczytu budynku przy ul. 3 Maja) w nieprzekraczalnym terminie do 18 października 2016 r. do godz. 1500

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Działalność rachunkowo-księgowa

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Liczba wolnych miejsc pracy na to stanowisko pracy: 1

Liczba wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: 0

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data dodania oferty pracy: 10.10.2016

Oferta pracy ważna do: 18.10.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 10.10.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 10.10.2016

Typ oferowanej pracy: Oferta pracy

Podobne oferty pracy

PIEKARZ - 997,4 PLN

Wyrób ciasta, obróbka ręczna na poszczególne asortymenty, krojenie pieczywa i pakowanie.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

przygotowanie pojazdów do naprawy blacharskiej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Płock (mazowieckie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 30 PLN

Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych z j. angielskiego w szkołach podstawowych. Praca w godzinach 11-17 na terenie Płocka, Bulkowa oraz Brudzenia Dużego.
Centrum Edukacji Atut-Południe - 2016-08-24 - Płock (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w sklepie, dbanie o świeżość warzyw
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Płock (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 500 PLN

Projektowanie materiałów graficznych, w tym: folderów, ulotek, plakatów, kalendarzy, reklam drukowanych i internetowych, gazet firmowych oraz innych nośników - w zależności od potrzeb klientów firmy. Skład i przygotowywanie materiałów do druku. Praca w Płocku w godz. 8-16.
Pro and Com Agata Zwolan - 2017-08-22 - Płock (mazowieckie)

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH - od 13 PLN

Montaż izolacji przemysłowych.
KAEFER SA - 2016-01-25 - Płock (mazowieckie)

OGRODNIK - od 2 100 PLN

Wykonywanie bieżących prac związanych z konserwacją zieleni, nasadzanie roślin, uprawa roślin w szklarniach
Miejski Ogród Zoologiczny Jednostka Budżetowa - 2016-05-18 - Płock (mazowieckie)

INFORMATYK - od 40 PLN

Nauka informatyki i/lub programowania Sala C
Robert Burszewski - 2017-09-12 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZ /NIEPEŁNOSPRAWNI/ - od 2 000 PLN

Sprzątanie terenu, odśnieżanie.
Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR - 2017-01-10 - Płock (mazowieckie)

INFORMATYK - od 2 200 PLN

w/g stanowiska
VOY-TECH WOJCIECH GLANDA - 2017-05-30 - Kielce (świętokrzyskie)

PIASKARZ/MALARZ PROSZKOWY - od 1 850 PLN

Piaskowanie, malowanie proszkowe. Obsługa wózka widłowego, rozładunek, załadunek.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Płock (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, dbanie o porządek w przydzielonym sektorze, aktualizacja kodów EAN, cen, zamawianie towarów w dziale zakupów, wykładanie towarów na półki, wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej.
Partner Premium Salata Spółka Jawna - 2016-11-18 - Płock (mazowieckie)

PIEKARZ - WYPIEK PIZZY - od 1 750 PLN

Wypiek pizzy.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Płock (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC-HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Wyjazdy po zaopatrzenie. Sprzedaż detaliczna i hurtowa części i akcesoriów samochodowych. Obsługa kasy fiskalnej, komputera. Układanie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Płock (mazowieckie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Wprowadznie dokumentów do programu Rewizor i Rachmistrz. Dostarczanie dokumentów do Urzędu Skarbowego i ZUS. Sprawdzanie rejestru VAT i książki przychodów i rozchodów.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Płock (mazowieckie)

DZIENNIKARZ RADIOWY - 997,4 PLN

zbieranie informacji i ich katalogowanie, przygotowanie informacji do emisji, prowadzenie rozmów, nagrywanie wiadomości.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Płock (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 600 PLN

Kontakty handlowe z kontrahentami- sprzedaż łożysk i artykułów technicznych, telefoniczne przyjmowanie zamówień, korespondencja z odbiorcami, obsługa programu do sprzedaży, wyjazdy służbowe. Praca w godzinach 9-17.
P.H.T.OMEGA TOMASZ LASZUK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA - 2016-10-06 - Płock (mazowieckie)

PODINSPEKTOR WIELOOSOBOWE STANOWISKO DS. REMONTÓW I INWESTYCJI - od 2 000 PLN

Zakres wykonywanych zadań, a w szczególności:1)pełnienie funkcji inspektora nadzoru w zakresie zadań remontowych i inwestycyjnych, w tym:a) sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentacji technicznychb) bezpośredni nadzór nad robotami budowlanymi (uzgodnienia z projektantami, uczestnictwo w odbiorach, podejmowanie decyzji technicznych na budowach, kontrola jakości wykonywanych robót z dokumentacją projektową i zawartą umową)c) rozliczenie rzeczowo- finansowe robót (odbiór przedmiotu umowy, ujawnienie na majątku wybudowanych środków trwałych);2)przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót, sprawdzanie oraz opracowywanie kosztorysów, przygotowywanie umów z wykonawcami, wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, opracowywanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia;3)ocena stanu technicznego obiektów w celu podjęcia decyzji o zakresie robót koniecznych do wykonania;4)przygotowywanie kompletu materiałów do opracowania dokumentacji technicznych przez projektantów, oraz materiałów niezbędnych do rozpoczęcia realizacji zadań;5)uczestnictwo w komisjach przetargowych;6)przygotowywanie projektów Uchwał Rady Miasta, materiałów sesyjnych, odpowiedzi na wnioski Komisji Rady Miasta, interpelacje radnych, posłów, senatorów, skargi i interwencje mieszkańców;7)opracowywanie sprawozdań dla innych komórek organizacyjnych urzędu oraz projektów planów remontowych i inwestycyjnych;8)prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków pozabudżetowych, np. dotacje itp.;9)uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;10)sprawdzanie rzeczowo-finansowe wniosków o dotacje do zabytków w ramach procesu rewitalizacji.
Urząd Miasta Płocka - 2017-04-27 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN PRODUKCYJNYCH - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze maszyn do profilowania stali, bieżące monitorowanie produkcji, pakowanie wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

PRZYGOTOWYWANIE WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR POTRAW KUCHNI ARABSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ, CZYTANIE RECEPTUR, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ ZA GRANICĘ, UKŁADANIE MENU.
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Płock (mazowieckie)

INFORMATYK - od 925 PLN

administrowanie sieci informatycznych, zapewnienie poprawnego działania i bierzące utrzymanie strony internetowej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zielona Góra (lubuskie)

CZYŚCICIEL ELEWACJI BUDOWLANYCH - od 3 000 PLN

Czyszczenie elewacji. Obsługa podstawowych maszyn czyszczących. Mycie i suszenie ścian, zabezpieczanie preparatami grzybobójczymi.
kontakt przez PUP - 2017-08-09 - Płock (mazowieckie)

FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

Praca w biurze, wystawianie faktur wpisywanie zamówień do systemu, obsługa klienta na hali Cash and Carry. Rozliczanie kierowców z dokumentów i pieniędzy
ALPAN Maciej Pankiewicz - 2016-08-11 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK BLACHARZA - 997,4 PLN

Demontaz i montaż elementów oraz ich naprawa.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Płock (mazowieckie)

INFORMATYK - od 4 000 PLN

- Tworzenie aplikacji na potrzeby Instytutu. Prace analityczne w zakresie oprogramowania. Przygotowywanie specyfikacji dla systemów informatycznych. Konfigurowanie i utrzymanie oprogramowania. Uczestnictwo we wdrożeniach systemów informatycznych. Udzielanie wsparcia informatycznego pracownikom Instytutu.- Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto (podstawa + premia). Praca na umowę o pracę na okres 1 roku. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie wyższe (specjalność: informatyka). Doświadczenie NIE jest wymagane. Umiejętność tworzenia aplikacji intranetowych lub internetowych z wykorzystaniem C#iASP.NET. Znajomość systemu baz danych MS SQLServer lub Oracle. Znajomość wybranego systemu zarządzania treścią CMS i szkieletu aplikacji CMF. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA - 2016-06-21 - Katowice (śląskie)

INŻYNIER ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Projektowanie instalacji elektrycznych
Budoplan Spółka Jawna Krawczyk Józef, Teresa, Piotr - 2017-07-06 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWO-KADROWY - od 2 000 PLN

Praca biurowo-kadrowa z elementami księgowości. Komunikacja z zespołami ukraińskimi i białoruskimi. Kontakty ze zleceniodawcami z ukrainy i Białorusi oraz Wielkiej Brytani.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI I KADR - 997,4 PLN

Przygotowywanie do samodzielnej pracy. Prowadzenie dokumentacji kadrowej. Kontrola kart pracownika. Prowadzenie dokumentacji księgowej. Wprowadzanie faktur zakupowych i sprzedażowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Płock (mazowieckie)

BRYGADZISTA - od 3 000 PLN

Prowadzenie robót. Organizacja pracy. Nadzór nad wykonywaniem robót budowlanych. Kierowanie zespołem
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ANI-TECH Wiśniewski Sławomir - 2016-04-12 - Płock (mazowieckie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj